Novinky

V rubrice novinky odhalujeme pro e-shop motivář nové formy motivace nebo když přibyde motivační obraz. 

Nový motivační obraz s citátem: "Nebesa pomáhají těm, kteří si dovedou pomoci sami."

Na webu Motivář.cz jsme nově zařadili do nabídky další motivační obraz s citátem. Motivační citát "Nebesa pomáhají těm, kteří si dovedou moci sami", z pera řeckého bajkaře Ezopa má své kouzlo u po staletích.

Ezop odkazoval na příhodu sedláka, který jel po rozmáčené cestě a jeho pomoz zapadl v blátě. Bez meškání padl na zem a prosil nebesa o pomoc. Ta mu odpověděla, že se musí nejdříve sám snažit a pokusit se vyprostit vůz z bláta. Když tak učinil, jakoby zázrakem se jeho vůz pohnul a z bláta vyjel. Sedlák tak mohl vesele pokračovat dál poučen o silnou životní lekci. A sice, že když něco chceme, musíme se o to nejprve sami zasadit. 

Jeho poučení nás i po takto dlouhé době stále utvrzuje v tom, že v životě se nic neděje samo od sebe. Chcete-li něčeho dosáhnout, je vždycky potřeba o to nejprve usilovat, snažit se a něco pro svůj cíl vykonat. Nebesa tu nejsou od toho, by dělaly věci za nás, ale od toho, aby nám pomáhaly naše sny a touhy uskutečnit a v pravou chvíli zasáhly a usnadnily nám cestu. 

K tomu je ale potřeba naše vlastní snaha, aktivita a vytrvalost, kterou je potřeba začít a pokračovat i přes nejrůznější nepřízeň osudu.  Proto je vhodné mít tento motivační citát neustále na očích jako motivační obraz, aby nám toto poučení připomínal.

 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A motivační obraz nám touto cestou pomáhá si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat ať právě procházíme čímkoli.  Naše výrobky standardně dodáváme v pěti barevných variantách.

Motivační obrazy pak dodáváme v provedení:

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Nový motivační obraz s citátem: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek"

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili nový motivační obraz s citátem: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek". Tento lidový motivační citát vychází z lidové znalosti. Naši předci již před dávnými věky věděli, že otálení se nevyplácí. Jakmile má totiž člověk nápad nebo ví, že je čas udělat něco důležitého, nesmí čekat. Vhodný čas na realizaci takových činností je právě teď hned. 

Příležitosti přicházejí a odcházejí. Proto je potřeba jich využít na maximum, když se objeví. Zítra už nemusejí být k dispozici. Příležitost může zmizet. Je proto důležité udělat co nejvíc z toho co, člověk může co nejdříve. Nejenom, že tím zabrání, aby příležitosti uplynuly bez povšimnutí, ale také zajistí, že každý krok, který učiní vpřed mu pomůže zvládnout toho víc v kratším čase. Každá překážka, kterou překoná mu tak pomůže být blíž cíli a být a kousek dál tam, kde potřebuje být. 

Je to jednoduché, každá velká cesta se skládá z malých kroků. Čím více malých kroků uděláte, tím víc se přiblížíte ke svému cíli. Rozhodující veličinou je přitom právě čas. Čím rychleji se vám podaří odbavovat jednotlivé kroky, tím blíž cíli bude v kratším čase. Tento motivační citát ze sbírky lidové moudrosti se uplatní všude tam, kde potřebujete připomenout, že každý další krok kupředu se počítá. V každé kanceláři, v každém provozu, kde každý krok vpřed znamená o trochu větší úspěch.

Proto je tak důležité mít neustále na paměti to, co nás učí tento motivační citát, tedy "Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek". Otálení k výsledku nevede. Postupné kroky ano. Takže mějte stále na paměti, že každý sebedrobnější krok k cíli se počítá. Je totiž nedílnou součástí finálního výsledku. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat ať právě procházíme čímkoli.  Naše výrobky standardně dodáváme v pěti barevných variantách.

Motivační obrazy pak dodáváme v provedení:

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Návštěvnost prudce roste - Motivační obrazy mají smysl

Vážení návštěvníci,

rádi bychom Vám tímto poděkovali za přízeň, kterou projevujete našemu e-shopu Motivář.cz, který Vám dodává motivační obrazy. I díky Vám stále roste návštěvnost našeho obchodu a to jak z organického vyhledávání, tak celková čísla. 

V posledních měsících překonává organická návštěvnost jeden průběžný milník za druhým. Pravidelně nám tak cinkají zprávy z měřících nástrojů, že bylo dosaženo nového cíle. Nyní, před koncem roku 2023 jsme se dostali na 120 návštěvníků, kteří k nám přišli pouze přes vyhledávač Google za posledních 28 dní a přidali se tak k celkově k bezmála dvěma stovkám návštěvníků, kteří se každý měsíc zajímají o osobní rozvoj a motivační obrazy, které je mohou pomoci posunout dál. Už totiž dobře víme, že "vytrvalost přináší štěstí" (zde).

Je vidět, že zejména v tomto období je potřeba co nejvíce podpory, síly a motivace, kterou našim zákazníkům v tomto náročném období poskytují také naše motivační obrazy. Považujeme za důležité, si neustále připomínat některá důležitá životní moudra, například právě formou motivačního obrazu s citátem, protože mnohé z těchto citátů mají univerzální platnost. Pomáhají nám tak si uvědomit, že situace, které nyní sami řešíme, už řešili i lidé před námi a budou je řešit i lidé po nás. Motivační obrazy nás tak svým způsobem sdružují a sjednocují se zkušeností dalších lidí. 

Nás samozřejmě těší, že zájem pořídit si motivační obraz s citátem stále roste a jsme rádi za každého z Vás, komu svou prací můžeme udělat radost a pomoci překonat náročné životní situace nebo se posunout vpřed a vytrvat při cestě za svým cílem. 

Víme také, že celý život je jeden velký a dlouhodobý posun vpřed, takže je dobré vědět, že po překonání jedné životní lekce jsme připraveni na další. Máme se tak vždy na co těšit. Motivační obrazy jsou Vám k dispozici.

Děkujeme.

S úctou tým projektu Motivář.

Motivační obrazy s citátem na Motivář.cz

Motivační obrazy s citátem na Motivář.cz 

E-shop motivář.cz nabízí designové motivační obrazy s citátem pro každou příležitost. Nabídka motivačních obrazů zahrnuje moudrost věků, motivační citáty starověkých i současných filozofů, knižní a filmové klasiky, lidové moudrosti i světa kolem nás.

Vnitřní motivace aneb k čemu slouží motivační obrazy

Každý z nás má v sobě vůli jít dál, překonávat všechny překážky a hranice, za kterými stojí to co chceme a o co usilujeme. Tato vůle je ona pověstná vnitřní motivace. Každý z nás má jinou úroveň vnitřní motivace a vůle dosahovat vždy dál.

Musíme přitom totiž překonávat mnohé překážky a to je pro naše mysli velmi nepohodlné, by přímo namáhavé. Zvednout se od televize či jiných pasivních zdrojů zábavy a udělat onen pověstný první krok za tím, čeho chceme v životě dosáhnout je nejnáročnější. Už totiž víme, že „Každá velká cesta začíná prvním malým krokem.“

Ale tím to všechno ovšem teprve začíná. Je potřeba dělat další, trénovat, vytrvat a vydržet. Zkoušet to dál a jít si za svými cíli i přes překážky. Zde nastupuje vnitřní motivace, která říká, že i když je to namáhavé a stojí to značné úsilí, stojí to za to a snaha přináší své ovoce.

A právě v takových situacích dokáží naši mysl příhodně podpořit motivační obrazy, které nesou vhodný motivační citát pro situaci, které právě řešíte. Ať už je to začátek velkého úkolu, udržení svého cíle na mysli, vytrvalost jít dál, uvědomění si dosažených výsledků či jiný vzkaz, který potřebujete udržet před očima. Motivační obrazy jsou tu od toho, abyste drželi svůj směr.

Co je to motivační obraz

Motivační obraz je zobrazení motivačního citátu, vzkazu, pohybu, obrazu, našeho cíle či jiného jevu či vzoru, který si naše mysl může spojit s určitým pohybem vpřed či posunem a to většinou ve snaze něčeho dosáhnout. Je to vlastně obrazové vyjádření snahy o překonání našich současných omezení.

Motivační obraz může být i připomínka toho co máme, co chceme a o co usilujeme. Je to připomínka faktu, že při odpovídajícímu úsilí můžeme dosáhnout všeho, co chceme.

Čím nám motivační obrazy pomáhají jít dál

Spojení motivačních slov, motivačního citátu či obrazu tak pomáhá naší mysli si uvědomit, že situace, které právě prožívá lze zvládnout a překonat. A tím nám dodávají vnitřní motivaci a impulz k tomu, abychom z naší situace na okamžik vystoupili o kousek výš a podívali se na ní z určitého nadhledu.

Už jen schopnost nepřestat pod tíhou situace je odrazem nadhledu, který nám říká, že za těžkostmi leží odměna, pro kterou stojí za to jít dál. A motivační obrazy či motivační citáty jsou právě tím impulzem, který nám v náročné chvíli umožní překonat obtížné období a uvědomit si, že stojí za to jít dál.

Jak vznikl projekt Motivář

Tento příběh se odvíjí od snahy jeho autora zaznamenávat si fungující, užitečné, poučné a jinak vhodné motivační citáty. Takto zaznamenané citáty pak používat v náročných chvílích, kdy se člověk tak říkajíc potřebuje rozhýbat z neaktivity.

Když už ale bylo motivačních lístečků na lednici trochu moc, bylo potřeba je viditelně umístit, aby dál plnily svou funkci.

V té chvíli se jako nejlepší nosič takových motivačních vzkazů ukázal právě obraz. A tak přišla na svět myšlenka na první motivační obrazy. Celý příběh vzniku e-shopu pro motivační obrazy si přečtěte zde.

I díky tomu již víme, že „Bohatství se rodí z myšlenky."

Příhodný první motivační obraz určil směřování projektu

První motivační obraz s citátem, se kterým jsme začali zní „Nejlepší způsob, jak se něčemu naučit, je činem.“ Projekt Motivář tak vznikl s příhodným citátem z knihy Alchymista (zde) od významného brazilského autora, jímž je Paolo Coelho. Z jeho děl pak v nabídce naleznete vícero citátů v kategorii (zde).

První motivační obraz s tímto citátem tak předznamenal dráhu celého projektu. Všichni se neustále potřebujeme učit novým věcem, ale pokud se jim chceme naučit, musíme je začít dělat. Tak vznikl v červnu roku 2022 projekt Motivář, tedy prvním činem dle tohoto poučení.

Od té chvíle už jsme ušli pořádný kus cesty a e-shop pro motivační obrazy tak nyní nabízí desítky významných motivačních citátů. A to už je znatelný výsledek. Pořádný kus cesty nás ale stále čeká.

Jsme si však vědomi toho, že „Vytrvalost přináší štěstí.“

Nové motivační obrazy aneb rozšiřující se nabídka variant a citátů

S rozšiřující se nabídkou přichází výzvy v podobě potřeby využít variability konceptu Motiváře ve prospěch zákazníků a rozšířit nabídku o nové varianty toho, co již máme dostupné. Tím bychom dokázali zájemcům nabídnou víc motivačních obrazů.

Tak přišli na svět motivační obrazy v barevných variantách. Používáme sice hlavně čtyři základní tiskařské barvy, které pozná každý grafik i každá tiskárna, ale jsme připraveni zájemcům nabídnout jakoukoli barvu, kterou si ke svému citátu zvolí.

Tím jsou naše motivační obrazy unikátní protože umožňují přizpůsobení téměř jakémukoli interiéru a jakémukoli prostředí. Všichni zájemci také mají k dispozici možnost napsat nám svůj motivační citát, který zapracujeme do našeho formátu, aby tak vznikl motivační obraz na přání (zde).

Svůj motivační obraz si tak vybere úplně každý.

Motivační kalendář s motivačními obrazy

Od minulého roku také do nabídky e-shopu přibyl Motivační kalendář – Motivář 2024. Kalendář je nová forma, kterou můžeme použít k předání poselství, jež nesou naše motivační obrazy.

Je to zároveň forma, která nám umožňuje tematicky spojit motivační obrazy s daným kalendářním měsícem a obdobím roku, pro uplatnění vhodného motivačního obrazu ve vhodném období, které je potřeba zvládnout, překonat či si jinak prožít.

Motivační obrazy nově ve variantách 4:3 a A4

Prozatím poslední významnou aktualizací projektu byl náš zájem rozšířit motivační obrazy do formátu 4:3 a A4. První vlaštovky těchto formátů jsme představili na začátku letošního roku. A jelikož se jedná o razantní rozšíření nabídky a významné vylepšení vzhledem zájemcům o motivační obrazy, probíhá tato změna průběžně. Ve své podstatě jsme tímto krokem ztrojnásobili nabídku produktů, byť při zachování prozatím stejného množství motivačních citátů.

Postupně tak zpracováváme nové formáty pro všechny stávající motivační obrazy. Věříme, že tato změna otevře dveře pro další množství zájemců, kterým budou nové formáty vyhovovat.

Dosahování cílů, ke kterým pomáhají motivační obrazy

Cílem je vnitřní motivace každého z nás k dosahování osobních cílů a naplňování vlastních snů. Občas není snadné žít svůj život, věnovat se naplno všemu, co potřebujeme k našemu žití, rozvoji a prosperitě.

Proto považujeme Motivační obrazy za vhodný nástroj k udržení a usměrnění naší pozornosti na to, čemu se chceme věnovat, co nám umožňuje růst a posouvat se v životě dál.

Velkých cílů mohou dosahovat i malí lidí, jen musí být schopní udržet soustředěnou pozornost a přes všechny překážky, které nám život do cesty klade pokračovat dál za svými sny.

 

Zkusme si proto postavit přímo před oči například:

 

„Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit.“

 

„Aby člověk přilákal štěstí, musí využít každou vhodnou příležitost.“

 

„Úspěchu dosáhne ten, kdo v úspěch věří.“

 

„V každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle.“

 

Celou nabídku na motivační obrazy naleznete na www.motivář.cz

 

Motivační kalendář - Motivář 2024 je tady!

Vážení,

právě ode dneška je k dispozici nový nástěnný motivační kalendář - Motivář 2024 (zde). Vzhledem k výstižnému rozvržení motivačních citátů do jednotlivých měsíců je motivační kalendář s jednotlivými citáty univerzálně vhodný pro daná měsíční období roku. 

Jelikož se pak jednotlivé motivační citáty naprosto hodí do daného období a snad pokaždé dokáží povzbudit právě tím, co je zapotřebí, rozhodli jsme se ponechat pořadí citátů stejné jako loni. Je to jednoduché, co se osvědčí jako funkční, to není třeba měnit. 

 

Motivační citáty v nástěnném kalendáři Motivář 2024 následují v této posloupnosti:

Leden - V každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle.
Únor - Tvá jediná omezení jsou ta, která si sám stanovíš. 
Březen - Nejlepší způsob, jak se něčemu naučit je činem. 
Duben - Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče.
Květen - Každá velká cesta začíná prvním malým krokem.
Červen - Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit.
Červenec - Nemusí pršet, stačí když kape.
Srpen - Vytrvalost přináší štěstí.
Září - Měj vždycky na paměti, co chceš.
Říjen - Vše, co dnes máš, bývalo jednou pouze tvým snem.
Listopad - Pokračuj, i když nevidíš cíl. Jsi na cestě k úspěchu.
Prosinec - Největší tma je vždy před úsvitem. 

Motivační kalendář - Motivář 2024 je k dispozici ve velikosti A5 na matném papíru 250g/m2. S dobou výroby a dodání cca 5-7 pracovních dní. Motivační kalendář Motivář 2024 dodáváme jako designový nástěnný kalendář určený ke zvýšení vnitřní motivace a odhodlání. 

Objednávat můžete již nyní (zde).

S úctou
tým projektu Motivář.cz

 

Letní aktualizace přináší motivační obrazy v nových variantách

I během léta a podzimu letošního roku 2023 máme na Motivář.cz co dělat.

Úvodní motivační obrazy s citátem, se kterými jsme před rokem tento e-shop spouštěli, je nutné rozšířit o nové varianty, které jsme již dříve představili u prvních nových motivačních obrazů. Všechny starší motivační obrazy s citátem je tak třeba rozšířit ze stávajícího formátu 1:1 také na formáty 4:3 a A3 tak, aby všechny obrazy s motivačním citátem byly k dostání ve všech doposud dostupných variantách. Všechny nově zařazené motivační citáty v obrazech pak už standardně zveřejňujeme ve všech formátech. 

Motivační obrazy s citátem převedené do všech formátů

Aktuálně jsme doplnili o všechny dostupné formáty motivační obraz s citátem:

1) "V každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle." (zde)

2) "Vytrvalost přináší štěstí." (zde)

3) "Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit." (zde)

4) "Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče." (zde)

a další budou brzy následovat.

Cílem jsou všechny motivační obrazy v nových formátech

Naším cílem je rozšířit o dostupné formáty všechny nabízené motivační obrazy s citátem. Je možné, že nám to bude chvíli trvat, takže během této doby zpomalíme rozšiřování nabídky o další motivační citáty. Zásoba kvalitních motivačních citátů ke zpracování na motivační obrazy do e-shopu se nám však postupně hromadí a tak se pokusíme se s tímto přechodem příliš nezdržovat. Už ale víme, že "Vytrvalost přináší štěstí", takže si jsme jistí, že se nám tento cíl podaří uskutečnit. 

Během teplých letních měsíců tak průběžně pracujeme na obsahu e-shopu a také vymýšlíme co, jak a kde by šlo ještě zlepšit. Dovolenkové dny jsou jak stvořené k novým nápadům a několik pozoruhodných poznámek k dalšímu zlepšování již máme poznamenané. 

Podle časových možností se pak pokusíme tato zlepšení realizovat. 

Přehlednost galerií pro motivační obrazy

Všimli jsme si například, že základní nabídka na hlavní stránce, která zobrazuje naše motivační obrazy, se zastavila na počtu 20 položek. Proto chceme přenastavit hlavní galerii a zlepšit přehlednost menu tak, aby bylo možné co nejsnadněji prohlížet všechny motivační obrazy v nabídce a snáze si tak vybrat ten nejhodnější z celé nabídky. 

Je to sice krok dva, ale už nyní se těšíme, že pro Vás budou naše motivační obrazy ještě přehlednější. Ještěže už víme, že "Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit."

Děkujeme za důvěru.

Tým projektu Motivář

Nově motivační obraz s citátem: "Aby člověk přilákal štěstí, musí využít každou vhodnou příležitost."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili motivační obraz s citátem: "Aby člověk přilákal štěstí, musí využít každou vhodnou příležitost." Tento motivační citát jasně vystihuje jednu z významných cest k úspěchu a bohatství. A sice, že každý člověk chce-li dosáhnout úspěchu a bohatství musí neustále zkoušet nové a nové cesty. Potenciál příležitosti, která nás dovedla ta, kde jsme nyní se jednou za čas vyčerpá. Jinými slovy to znamená, že štěstí nikomu nepřeje neustále a věčně. 

Je proto potřeba stále hledat cesty, které vedou ke štěstí, úspěchu a bohatství. Tímto hledáním aktualizujeme nejen sami sebe, ale i směr svého snažení a konečném důsledku najdeme cestu ke dveřím, za kterými nám bude úspěch, štěstí a bohatství přát i nadále.

Při snaze přilákat štěstí platí jednoduchá pravidla, člověk se v první řadě nesmí nechat odradit neúspěchem. Každý neúspěch je jen schodem na naší cestě k úspěchu. Musí vytrvat ve zvoleném úkole a jít stále dál přes všechny překážky. Musí mít cíl a odhodlání jej dosáhnout. A ať se děje co se děje, musí stále dokola zkoušet nově a nové způsoby cesty k cíli, až do chvíle, kdy tuto cestu najde. 

Motivační citát pochází z knihy Nejbohatší muž v Babylóně, jejímž autorem je George S. Clason. Kniha shrnuje moudrost ohledně financí, bohatství a svobody, která platila stejně tak dobře před tisíciletími ve starém Babylóně, jako platí i dnes. Pravidla peněz, bohatství a úspěchu shrnuté v knize jednoduchými a snadno pochopitelnými příběhy platí stále stejně. A právě pochopení základních zákonitostí a pravidel peněz je cesta, která otevírá cestu k bohatství a štěstí. Stačí je pochopit a uchopit a. 

Motivační obraz s citátem tak člověku může být neustálou připomínkou, aby věděl co má dělat. K dispozici mají zájemci pět barevných variant motivačního obrazu a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či klasický formát A3.

 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat ať právě procházíme čímkoli.  

Motivační obrazy dodáváme v provedení:

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Přidáváme motivační obraz s citátem: "Vyhrávat znamená nemít strach z porážky."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili motivační obraz s citátem: "Vyhrávat znamená nemít strach z porážky." Tento motivační citát se uplatní všude tam, kde je potřeba motivace pro pokračování v započaté cestě nebo k zahájení samotné cesty k úspěchu. 

Poselstvím, které nese tento motivační citát je prostý fakt, že cesta k úspěchu je dlážděná mnoha neúspěchy, pády a opakovanými začátky. Každý na své cestě k úspěchu potkává řadu neúspěchů, pádů, šťouchanců či jiných překážek. V takovém případě je však třeba si uvědomit, že úspěch je pouze tečka na samém konci celé série neúspěšných pokusů. 

Úspěch nepřichází sám od sebe, je potřeba si ho zasloužit. Ať už tím, že člověk vytrvá v cestě za cílem nebo, že překonává jednu překážku za druhou či prostě vstane pokaždé, když je sražen na zem a jde dál vytčeným směrem k úspěchu. 

Vyhrávat znamená být připraven na porážky a pády a přijmout je jako nezbytnou součást cesty k úspěchu. Po každém neúspěchu či porážce je však třeba vstát a pokračovat dál. Úspěch je před námi, jen mu musíme svou pevnou vůlí dokázat, že jsme na něj připraveni a jsme ochotní si pro něj dojít ať se děje co se děje. 

Tento motivační citát pochází z knihy Bohatý táta, chudý táta, jejímž autorem je Robert Kiyosaki. V knize přitom cituje úspěšného hráče amerického fotbalu Frana Tarkentona.

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či klasický formát A3.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat ať právě procházíme čímkoli.  

Motivační obrazy dodáváme v provedení:

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Rozšiřujeme nabídku o motivační citát: "Kde vůli neschází, cesta se nachází."

Do nabídky e-shopu Motivar.cz jsme nově zařadili motivační obraz s citátem: "Kde vůle neschází, cesta se nachází." Tento motivační citát pochází z knihy J. R. R. Tolkiena Pán prstenů: Návrat krále. 

Je příhodné, že citát byl v knize uveden ve chvíli, kdy se Rohanské vojsko vypravuje na pomoc Gondoru v těžké chvíli. A málem by při tom odmítlo vzít s sebou klíčové postavy, které zvrátí děj celého příběhu k lepšímu. Hlavní postavy tak musí využít své příležitosti, nevěšet hlavu a svou neochvějnou vůlí hledat cestu za svým osudem. 

Tento motivační citát je proto určen všem, kteří se potřebují i přes nepřízeň svého okolí a podmínek, ve kterých se nacházejí postavit na pevně za svou vůli a ve všech situacích za ní jít. Pevná vůle je totiž právě to, co mnohdy člověku otevírá dveře netušených možností. Je proto zřejmé, že kde vůle neschází, cesta se nachází je citát platný v mnoha situacích pro každého člověka. Kdo si svou nezdolnou vůli otevře dveře dál, ten najde nové cesty netušených možností. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat.  

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či klasický formát A3.

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Rozšiřujeme nabídku o motivační obraz: "Ten, kdo vítězí, se nikdy nevzdává."

Rozšiřujeme nabídku e-shopu o nový motivační obraz s citátem: "Ten, kdo vítězí, se nikdy nevzdává." Tento motivační citát pochází z knihy Myšlením k bohatství, jehož autorem je americký mentor úspěchu Napoleon Hill. 

Motivační citát odkazuje na fakt, že chcete-li vítězit, lze toho dosáhnout jedině tehdy, když se nikdy nevzdáte a pro vítězství si dojdete. Jeho kouzlo je však v tom, že odkazuje na probíhající děj. Vítězení, je neustále probíhající děj. V životě totiž platí, že ač jeden dobrý boj vyhrajete, můžete se brzy těšit na další. Bylo by tak chybou usnout na vavřínech z jednoho vítězství a domnívat se, že Vám sláva vydrží na zbytek života. Proto je tak důležité chápat vítězení jako neustále probíhající proces, který je potřeba posouvat dál. 

A jedině tehdy, pokud se naučíte v životě nikdy nevzdávat, začnete vítězit, protože Vás žádná situace ani "protivníci" nepřemůžou. Je to pochopení vnitřní síly člověka a její využití k dosahování životních cílů. 

Ať Vás tedy potká v životě jakákoli nesnáz nebo těžkost, je dobré mít jako připomínku motivační obraz na zeď, který nese motivační citát: "Ten, kdo vítězí, se nikdy nevzdává." Je tu od toho, aby Vám byl dennodenně na očích a připomínal tuto jednoduchou pravdu. Chcete-li vítězit, nesmíte se nikdy vzdát. Za žádných okolností a vytrvat v dobrém boji ať se děje co se děje. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, dosahovat vítězení v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat.  

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či ve formátu A3.

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Nahoru
34 položek celkem
Zpět do obchodu