Novinky

V rubrice novinky odhalujeme pro e-shop motivář nové formy motivace nebo když přibyde motivační obraz. 

Přidáváme "Štěstí přeje odvážným" jako nový motivační citát v obraze

Nabídku e-shopu motivář.cz jsme doplnili o nový motivační citát "štěstí přeje odvážným."   První známou zmínkou o tomto citátu nacházíme u starověkého římského filozofa Publius Vergilius Maro, který žil v době krátce před zahájením našeho letopočtu. Během času byl citát v podobě štěstí přeje odvážným i ve formě odvážnému štěstí přeje použit mnoha dalšími mysliteli a autory. Lze jej nalézt tak ve filmových dílech jako je například film Zakladatel. 

Význam citátu odkazuje zejména na fakt, že štěstí není nějaká náhodná veličina. Vzniká jako důsledek činů, ke kterým je potřeba se odvážit. Odvážní lidé tudíž mají větší pravděpodobnost a šanci na úspěch a dosažení štěstí. Štěstí je tedy přímým důsledkem snahy, odhodlání, sledování cíle a činů, které k tomuto cíli vedou. Prostřednictvím odvahy a cílevědomosti pak dosažením cíle přichází jako důsledek štěstí. Odtud tedy pochází spojení štěstí přeje odvážným. 

Tento motivační citát také volně doplňuje dříve uvedený citát "vytrvalost přináší štěstí." Tento je také dílem starověkých filozofů z Čínské knihy proměn.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěření na zeď.  Cílem obrazu je zvýšení každodenní koncentrace a vnitřní motivace jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace dříve zmíněných barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 
Motivační citát: "Nemusí pršet, stačí, když kape" jako nový motivační obraz v nabídce

Nabídkovou galerii citátů na e-shopu Motivář.cz jsme nově rozšířili o lidový motivační citát: "Nemusí pršet, stačí když kape." Citát odkazuje na formu dlouhodobého budování majetku, bohatství i jakýchkoli postupných pozitivních změn v životě člověka. 

Déšť v tomto případě symbolizuje konečný cíl, například bohatství. Doslova představuje napršení bohatství. Jelikož ale v životě na člověka na většinu z nás bohatství nespadne samo od sebe, tak kapky představují jednotlivé kroky nutné k získání takového bohatství. Celý déšť se totiž skládá z kapek. Chtělo by se říct, že bez jednotlivých kapek ani není déšť. Chce-li potom člověk, aby mu bohatství napršelo, musí zvládnout splnit jednotlivé kapky. To je v jednoduchosti význam tohoto motivačního citátu. Starat se o malé věci, ze kterých pak může přijít pořádné bohatství. 

Citát pochází ze sbírky lidové moudrosti. Dodáváme ho jako motivační obraz s citátem určený k tisku na kvalitní plátno a zavěšení na zeď. K dispozici jsou velikosti od 30x30 cm až po 100x100 cm. Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Přidali jsme motivační citát: "Každý neúspěch s sebou přináší semínko stejně velkého úspěchu."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme přidali nový motivační citát, ze sbírky cesta k úspěchu. Citát: "Každý neúspěch s sebou přináší semínko stejně velkého úspěchu" (zde), nyní najdete v katalogu citátů jako motivační obraz s citátem. 

Citát odkazuje na fakt, že ať se nacházíte v jakékoli životní situaci, tak sebevětší neúspěch nese zárodek budoucího úspěchu.  A základní podmínkou přitom je se nevzdat, vytrvat a hledat. Je tak nutné toto semínko najít, zasadit a stále se o něj starat, aby mohlo vyrůst. Jedině tak lze jakýkoli neúspěch přeměnit v úspěch. Toto je tajemství úspěch všech, kteří kdy něčeho dosáhli. Vydržet a nevzdávat se při jakémkoli nezdaru či neúspěchu. Udržet si pevnou víru, protože na konci každé cesty, se skrývá velké bohatství pro ty, kteří se odváží na konec své cesty dojít. 

Citát pochází od mentora úspěchu, jímž je Napoleon Hill, který svými knihami zaměřenými na osobní úspěch inspiroval k dosažení svobody a úspěchu již celé generace lidí. Tento konkrétní motivační citát pochází z jedinečné knihy Jak přelstít ďábla s podtitulem tajemství svobody a úspěchu.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

 

 

 

Rozšiřujeme nabídku o motivační citát: "Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče."

Rozšiřujeme nabídku našeho e-shopu Motivář.cz, který nabízí motivační citáty a motivační obrazy. Nově přibyl v produktové galerii motivační citát: "Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče." Citát odkazuje na fakt, že je snazší jít s proudem života stále dál a nestát na místě. Citát pochází ze sbírky moudrosti světa kolem nás. 

Život se stále mění a vyvíjí a stejně tak jako řeka teče stále dál, tak i život nestojí na místě. Snažit se bránit v pokroku životu je jako plavat proti proudu řeky. Je přitom objektivně snazší jít s životem dál, tak jako se nechat unášet proudem řeky. Je proto dobré si tuto skutečnost připomínat i formou obrazu na zeď.

Takový obraz dokáže člověka motivovat už jen tím, že mu každý den připomene, že stojí za to každé ráno vstát a udělat další krok k posunu vlastního života vpřed. 

Motivační citát dodáváme jako designový motivační obraz na plátně hned v pěti barevných variantách a osmi velikostech. Na výběr tak zájemci mají z barev: modrá, purpurová, žlutá, černá nebo kombinace všech předchozích barev. 

Velikosti obrazu na plátně k výběru jsou: 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 70x70 cm, 80x80 cm, 90x90 cm, 100x100 cm. 

Objednávky je možné učinit prostřednictvím e-shopu Motivar.cz

 

 

Nový motivační citát: "Tvá jediná omezení jsou ta, která si sám stanovíš."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz nově přibyl motivační obraz s citátem: "Tvá jediná omezení jsou ta, která si sám stanovíš." Motivační obraz s tímto citátem naleznete v obrazu zde.

Tento citát pochází z knihy od mentora úspěchu, kterým je Napoleon Hill a konkrétně z knihy Jak přelstít ďábla s podtitulem Tajemství svobody a úspěchu. Tento americký autor žil v letech 1883 - 1970 a vytvořil první knihy na téma Osobního úspěchu, které jsou dodnes jedněmi z nejprodávanějších knih tohoto žánru.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěření na zeď.  Cílem obrazu je zvýšení každodenní koncentrace a vnitřní motivace jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace dříve zmíněných barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

S úctou

Tým Motivář.cz

Rozšiřujeme nabídku o motivační citát: "Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit."

Do nabídky našeho e-shopu jsme nově zařadili další motivační citát z knihy Alchymista. Autor knihy Paolo Coelho citátem: "když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit" (zde) správně vystihl fakt, že když si člověk z celého srdce něco přeje, tak je to součást jeho Osobního příběhu a v souladu s Vesmírem, který je pak člověku nakloněn a poskytuje mu na jeho cestě podněty a příležitosti, které mu pomáhají toto přání vyplnit. 

Pro připomenutí tohoto faktu máte nyní možnost si objednat motivační obraz na plátně, který umožní mít toto uvědomění neustále na očích. A to ať se kolem nás děje cokoliv. 

Citát je na e-shopu k dispozici jako designový motivační obraz s citátem nebo také obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu určený k zavěření na zeď. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace dříve zmíněných barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

S úctou

Motivář.cz

 

Nové logo projektu motivář.cz

Ode dneška máte možnost na e-shopu motivář.cz vnímat nové logo projektu. Zjednodušení loga do podoby, kterou nesou také ostatní motivační obrazy a motivační citáty na e-shopu, sjednotí celkový dosavadní design webu.

 

Věříme, že návštěvníkům změna přinese snazší rozpoznání e-shopu pokud k nám zavítají i přes další zdroje jako jsou fyzické výstavy nebo vyhledání obrazů na webu nebo v partnerských obchodech.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

 

Rozšíření menu o Slovník motivačních pojmů

Přidáváme slovník motivačních pojmů

 

E-shop Motivar.cz postupně vylepšujeme a rozšiřujeme jak nabídku služeb, tak dostupné informace. Aktuálně proto v záložce menu přibyla položka Slovník pojmů. Obsahem slovníku jsou zejména pojmy vztažené k tématu motivace, obrazy, citáty, motivační obrazy, motivační citáty a jejich kombinace pro správné uchopení a pochopení výrazů používaných na tomto e-shopu.

 

Věříme, že Vám slovník pojmů pomůže se zorientovat v terminologii e-shopu i motivace jako takové. 

 

Slovník pojmů (zde).

Příběh e-shopu Motivář.cz, který dodává motivační obrazy s citáty

Na webu Motivář.cz nově přibyl také příběh Motiváře (čtěte zde). Nyní se tak můžete podívat, jaké kroky vedly postupně ke vzniku webu, který dodává designové motivační obrazy a motivační citáty s univerzální moudrostí a prověřené životem.

Spolu se psaním blogu www.jindrichsmitka.cz jsem si motivační citáty dlouhodobě vybíral, schraňoval, psal na lístečky po stole a využíval pro účely vlastní vnitřní motivace v náročných situacích. Mnoho motivačních citátů pak vychází z tématiky Svatojakubské pouti, kterou jsem absolvoval pěšky z Čech do španělského Santiaga de Compostela v délce 3 000 kilometrů (více zde).

V jednu chvíli jsme jimi už doma měli motivační citáty polepené po celé lednici a přišel ten správný čas (v obraze zde) udělat další krok.

Správný čas na další krok

Jednou jsme si totiž vybírali obraz na zeď nově vymalovaného bytu a vybírali jsme z nabídky fotobank fotografie k tisku na obraz. V tu chvíli mě napadlo, že by tímto způsobem šlo vyřešit i lístečky na lednici, mít ty důležité stále na očích a zároveň je sdílet i s ostatními.

Díky tomu můžeme nyní s odstupem času od těchto událostí společně sdílet moudrost světa, mít ji denně na očích ve formě motivačního obrazu s citátem a díky tomu udržovat a rozvíjet své vnitřní motivace. Motivační obrazy nám tak mohou být denně oporou a dodávat sílu k překonání denních i dlouhodobých překážek.

Jednoznačným cílem tohoto nového e-shopu je sdílet a poskytovat zájemcům dostatek vnitřní motivace k překonávání náročných životních situací a podporovat ve chvílích, kdy potřebujeme udělat náročný nebo první krok k vlastním snům.

Motivář.cz je tu pro všechny, kteří chtějí od života víc, mají odvahu udělat první krok a vydat se na cestu do neznáma za svými životními cíli a sny.

Pokračujte nyní na hlavní stránku a vybírejte motivační citáty, ze kterých se pak stane Váš motivační obraz na zeď.

Motivační obrazy s citáty v barevných variantách

Motivační obrazy s citáty v barevných variantách

E-shop Motivář.cz, který dodává motivační obrazy s citáty česky, zatím běží první týdny (zde), přesto od nynějška dodává také motivační obrazy v barevných variantách stávajícího designu. Protože víme, že "každá velká cesta začíná prvním malým krokem" (v obrazu zde), tak začínáme od píky a e-shop postupně rozšiřujeme a vylepšujeme.

Určitě jste si všimli, že věnujeme velkou pozornost jednoduchosti, která pouze podtrhne a dokreslí česky psané motivační citáty na obrazu, který si pak můžete jako zájemci pověsit na zeď. A dopřejte si tak pořádnou dávku vnitřní motivace denně na očích.

Motivační obrazy s citáty

Nyní jsou v nabídce první pozitivní motivační citáty, které vytiskneme a dodáme jako motivační obraz na plátně během 3-5 dnů. E-shop motivář.cz nyní obsahuje prvních šest motivačních citátů v pěti různých barevných variantách. Na výběr je také motivační obraz s citátem na přání (zde), který Vám připravíme do podoby obrazu na zeď.

Motivační obrazy s citáty Vám pomohou dodat energii, když potřebujete jít za svým snem. Máte-li cíl, potřebujete-li překonat náročný krok nebo náročné osobní či životní situace, v takové situaci člověk ocení kotvu, která mu dodá sílu pokračovat dál. Motivační obrazy s citáty Vás dokáží motivovat pokaždé, když je to třeba.

V nabídce jsou nyní motivační citáty, motivační věty, motivační hesla, motivační fráze, motivační citáty o životě anebo ze života. Dále jsou v nabídce motivační citáty česky či citáty v obrazu na přání. Zkrátka vše, co lze napsat a souvisí to s motivací, to u nás najdete.

Motivační obrazy s citáty doplňujeme o motivační filmy

Máme pro Vás jako bonus seznam 10 zajímavých motivačních a inspirativních filmů (více zde), které Vám pomohou vrátit radost ze života a motivovat se k překonávání překážek.

 

Děkujeme za návštěvu e-shopu a podporu projektu.

Tým Motivář.cz

Nahoru
11 položek celkem