Novinky

V rubrice novinky odhalujeme pro e-shop motivář nové formy motivace nebo když přibyde motivační obraz. 

Motivační citát: "Jednou z nejběžnějších příčin neúspěchu je zvyk vzdávat se"

Rozšiřujeme nabídku e-shopu Motivář.cz o nový motivační obraz s citátem: "Jednou z nejběžnějších příčin neúspěchu je zvyk vzdávat se, když člověka potká dočasná porážka." Tento motivační citát pochází z knihy Myšlením k bohatství, kde se její autor Napoleon Hill zabývá základním předpoklady k dosažení úspěchu a bohatství. Jedním z nejdůležitějších předpokladů k dosažení úspěchu je schopnost překonávat neúspěch. 

Každý úspěšný člověk, který kdy žil se v životě musel potýkat s neúspěchem a překonávat překážky a neúspěchy, které byly přinejmenším tak velké, jakých úspěchů nakonec dosáhl. Schopnost vstát a jít dál za svým cílem ať se děje cokoliv je základní podmínkou k úspěchu. 

Přitom je třeba si uvědomit jak říká tento motivační citát, že porážka či neúspěch je pouze dočasný faktor. S tímto vědomím je pak daleko snazší se opět vzchopit, postavit se na nohy a pokračovat dál za vytčeným cílem. Proto je tak důležité mít tuto moudrost jako připomínku neustále na očích třeba formou motivačního obrazu s citátem. 

Čas od času se totiž každý člověk dostane do situace, kdy si prochází nějakou formou neúspěchu. Nechte si proto připomenout, že tato porážka je pouze dočasná a chcete-li uspět, je potřeba překonat zvyk vzdávat se. A místo toho se vzchopit a vykročit novou cestou ke svému cíli. 

Nově si u nás můžete vybrat hned z několika formátů a množství velikostí i barev, které oceníte pro sladění s interiérem svého bydliště. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. Cílem obrazu je neustálá připomínka faktu, že po každém neúspěchu je potřeba odolat zvyku vzdát se, opět vstát a novou cestou se vydat ke splnění vytčeného cíle nebo splnění osobního snu. Každý neúspěch je přitom pouze dočasný a pokud ho nepřijmeme, tak brzy pomine. 

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 a 4:3.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

 

 

Motivační obrazy s citáty v novém formátu 4:3 s barevnými variantami

Na e-shopu Motivář.cz rozšiřujeme nabídku designových motivační obrazů s citáty o nové formáty. Nově tak v nabídce naleznete kromě doposud standardního formátu 1:1 také formát 4:3 a v dohledné době bude v některých případech možné využít i formát 3:2. Pro využití formátu je důležité zejména obsah a možnost napasovat jej do daného formátu obrazu. Jako vždy je i v tomto případě samozřejmostí možnost volby barevné varianty a to červená, modrá, žlutá, černá a kombinace barev tak jak můžete vidět na náhledových motivačních obrazech níže.

V současnosti je tak v nabídce první motivační obraz s citátem "Neúspěch znamená vrchol, na kterém má člověk právo si vyčistit mysl od strachu a začít znovu, jinak." Na uvedeném příkladě si můžete prohlédnout všechny dostupné barevné varianty. Zájemci, kterým učaroval motivační obraz v novém formátu 4:3 se tak mohou začít hlásit i se zájmem u všech ostatních obrazů. 

Svůj motivační obraz s citátem si tak od nynějška mohou vybírat z velikostí:

a) ve formát 1:1

30x30 cm
40x40 cm
50x50 cm
60x60 cm
70x70 cm
80x80 cm
90x90 cm
100x100 cm

b) ve formátu 4:3

40x30 cm
80x60 cm
100x75 cm
120x90 cm

Jiné velikosti a formáty jsou nadále v úvahách a ve stádiu prvních pokusů o nasazení do ostrého provozu. Od nynějška pak budeme postupně pracovat na tom, abychom nově zařazený formát 4:3 nasadili na co nejširší nabídce ostatních motivačních citátů a nejlépe u všech. Do budoucna pak plánujeme rozšiřovat nabídku motivačních obrazů s citátem do všech dostupných formátů. 

Pokud byste měli zájem o další rozměr nebo barvu mimo standardní nabídku, dejte nám o tom vědět. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch. Děkujeme za důvěru.

S úctou 

Tým projektu Motivář

 

 

 

Rozšiřujeme nabídku o motivační citát: "Jediná trvalá věc na světě je změna."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili motivační obraz s citátem: "Jediná trvalá věc na světě je změna." Tento nadčasový motivační citát pochází z knihy Jak přelstít ďábla s podtitulem Tajemství svobody a úspěchu, jehož autorem je celosvětový mentor úspěchu Napoleon Hill.

Citát odhaluje jedinou věc, na kterou se jako lidé můžeme v životě spolehnout, a tou je změna. Všechno kolem nás i v nás totiž podléhá změnám a je to tak správně. Celý svět se tak správně vyvíjí a průběžně zlepšuje. Změny nás nutí se vyvíjet, čímž podporují růst našich bytostí, společenství i celku. 

Proto nás tento citát nabádá ať se příliš nespoléháme na věci kolem sebe ani na přesvědčení, která jsme si mnohdy vybudovali na základě okolností, které se mohou změnit. Můžeme si však být jistí tím, že "Jediná trvalá věc na světě je změna." Neměli bychom se proto změnám bránit ani se jim vyhýbat. Jsou ve své podstatě správné a umožňují nám jít dál, i když mnohdy nevidíme kam přesně.

Tato nejistota je často tím největším problémem, který můžeme se změnami mít. To ale nemění nic na tom, že změny přicházejí ať chceme či nikoli. A je vždy lepší se pokusit připravit na další možné scénáře, které se postupně rýsují kolem nás, než čekat až nás změna dožene a přinutí učinit změny. Protože už víme, že "Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče."

Je proto vhodnější jít změnám naproti, počítat s nimi, učit se včas a rychle na změny reagovat. A pokud to lze pak "Je lepší být připraven, než zaskočen." 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. Cílem obrazu je neustálá připomínka potřeby zvýšit přizpůsobivost nás samotných a schopnosti adaptovat se na měnící se podmínky, kterým je nutné vyjít vstříc při cestě za našimi sny, ať už je cesta nebo její podmínky jakkoli náročné. Změny jsou a budou, my se však musíme naučit se jim přizpůsobovat, těšit se na ně a kde to lze, tak se na ně i připravovat.

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Motivační obraz s citátem: "Nedívej se příliš daleko dopředu, ale jdi dál s klidným srdcem."

Nabídku e-shopu Motivar.cz rozšiřujeme o jedinečný motivační obraz s citátem: "Nedívej se příliš daleko dopředu, ale jdi dál s klidným srdcem." Tento motivační citát pochází z knihy Pán prstenů: Společenstvo prstenu, jejímž autorem je J. R. R. Tolkien. Citát je v knize použit po zformování společenstva prstenu a elfí král Elrond těmito slovy provází výpravu odcházející na dalekou pouť a do velkého nebezpečí. 

Tato slova přesně vystihují, co je třeba dělat v náročných situacích, kdy člověk plní svůj úkol, ale nemůže si být jistý tím co stojí před ním a co přijde. Je třeba jít dál s klidným srdcem a nedívat se přitom moc daleko dopředu. Každý člověk na své cestě podvědomě zná svůj cíl a chtě nechtě na něj stále upírá svou mysl. Přesto v náročných obdobích nepomůže zahleděnost na cíl, protože cesta k cíli je ještě dlouhá. Proto je třeba dělat malé kroky a překonávat jednu překážku za druhou. Vydržet a vytrvat ať už jsou podmínky kolem nás jakékoli. Proto se nedívejme příliš daleko dopředu, ale pokračujme s klidným srdcem dál. Ostatně už také víme, že "Vytrvalost přináší štěstí."

A pro všechny, kteří právě takovým obdobím procházejí jsme motivační citát: "Nedívej se příliš daleko dopředu, ale jdi dál s klidným srdcem" umístili do obrazu, abyste ho mohli mít neustále na očích a připomínal Vám, že ať se děje co se děje, je potřeba pokračovat malými kroky vpřed a nepřemýšlet příliš daleko nad tím, jak překonat jiné úseky své osobní cesty, než ten, který je právě před námi.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení vytrvalosti jedince při cestě za svým cílem, ať už je cesta nebo její podmínky jakkoli náročné. V takové chvíli je kromě vytrvalosti potřeba nekoukat příliš dopředu a prostě vyhodnocovat situaci a podle možností pokračovat vpřed. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

 

Nový motivační obraz s citátem: "Správný vztah přináší všech zúčastněným nějakou podobu prospěchu."

Rozšiřujeme nabídku e-shopu o nový motivační obraz s citátem: "Správný vztah přináší všem zúčastněným nějakou podobu prospěchu.

Jeho citát ve zkratce říká, že přínosné vztahy jsou ty, ze kterých si každý odnáší něco navíc. Podle známého přísloví, že dva jsou víc než jeden. Říká také, že synergií (vzájemným pozitivním působením) vzniká něco víc, než jen součet jednotlivých částí. Takový vztah totiž dokáže přinést všem i něco navíc, co součet každé jednotlivé části neobnáší. 

Aby ale vůbec mohl vztah fungovat, musí všichni jeho účastníci ze vztahu mít něco navíc. Zdaleka se v tomto pojetí nejedná pouze o finanční prospěch, který je pouze jednou z možností prospěchu z určitých vztahů. Mnohým lidem přináší vztahy dobré pocity, radost, naplnění, ocenění nebo právě i finanční odměnu či něco jiného kvůli čemu stojí lidem za to vztah udržovat a budovat. 

Možná by stálo za to zmínit, že je to tak správně. Je zřejmé, že deficitní vztahy se rozpadají a plusové nejenže drží, ale rozvíjejí se i dále. Je správné a dokonce potřebné, že lidem dobré vztahy něco navíc přinášejí.

Autorem motivačního citátu je známý mentor úspěchu Napoleon Hill. Jeho dílo ovlivnilo smýšlení celých generací ve vztahu k úspěchu a svobodě. Také pochází z knihy Jak přelstít ďábla s podtitulem Tajemství svobody a úspěchu. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení schopnosti vnímat rozdíl mezi plusovými (dávajícími) a mínusovými (beroucími) vztahy. A uvědomění, že každá naše činnost i vztahy musí mít přínos, kvůli kterému nám stojí za to v nich pokračovat. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Vydáváme - Motivační kalendář - Motivář 2023

Zařadili jsme do nabídky jedinečný nástěnný kalendář na rok 2023 nabitý pořádnou dávkou motivace. Motivační kalendář - Motivář 2023 ve formátu A5 obsahuje motivační citáty, které již znáte ze standardní nabídky našeho e-shopu. Naše motivační obrazy si tak nyní můžete užít právě prostřednictvím motivačního kalendáře a to hned v pěti barevných variantách. 

Motivační kalendář - Motivář na rok 2023 tak obsahuje na každý měsíc jeden motivační obraz s citátem, kterými jsou:

Leden - V každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle.
Únor - Tvá jediná omezení jsou ta, která si sám stanovíš. 
Březen - Nejlepší způsob, jak se něčemu naučit je činem. 
Duben - Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče.
Květen - Každá velká cesta začíná prvním malým krokem.
Červen - Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit.
Červenec - Nemusí pršet stačí, když kape.
Srpen - Vytrvalost přináší štěstí.
Září - Měj vždycky na paměti, co chceš.
Říjen - Vše, co dnes máš, bývalo jednou pouze tvým snem.
Listopad - Pokračuj, i když nevidíš cíl. Jsi na cestě k úspěchu.
Prosinec - Největší tma je vždy před úsvitem. 

Vybrat si můžete z pěti barevných variant, kterými jsou modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev. V rámci motivačního kalendáře Motivář 2023 tak získáte z naší standardní nabídky hned 12 motivačních obrazů. Kalendář je k dispozici ve formátu A5 na matném papíru 250 g/m2. Doba dodání je 5-7 pracovních dnů. 

Vydání kalendáře je zároveň takovou malou oslavou, že se nám podařilo od spuštění e-shopu Motivář.cz dosáhnout rozšíření nabídky motivačních obrazů s citátem na 20 kusů. Považujeme to za velký úspěch a těšíme se na další zajímavé pokroky.

Věříme, že Vám naše obrazy i kalendář přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Přidáváme motivační citát: "V každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle."

Rozšiřujeme nabídku e-shopu Motivář o motivační obraz s citátem: "V každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle." Motivační citát odkazuje na fakt, že každý člověk má pro dosažení svých snů v každém bodě své existence k dispozici nástroje, možnosti a zdroje pro jejich uskutečnění. Ač se to může zdát nejisté, tak každý, kdo jde po své správné cestě za svými sny dostává od světa všechno potřebné k dosažení svého snu. 

Nové cesty a potřebné možnosti se však člověku obvykle otevírají až když dojde na konec své stávající cesty a vyčerpá všechny své stávající možnosti. Teprve v takových chvílích přichází na řadu tzv. štěstí a tzv. náhoda, které člověka přivedou ve správnou chvíli na správné místo, aby se stalo co se má stát. Základním předpokladem dosažení úspěchu však je vůbec se na cestu vydat. 

Každý z nás a obvykle už od malička známe své životní sny. Mnohdy na ne však zapomínáme. Je proto dobré si je nejen připomínat, ale také mít neustále na zřeteli, že "v každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle." A právě k tomu slouží motivační obraz s tímto citátem. Už jen tím, že jej máme stále na očích nám může neustále připomínat, že vše potřebné je pro nás stále k dispozici. Stačí málo, jít za svými sny.

Motivační citát pochází z výjimečné knihy Alchymista od brazilského autora, jímž je Paolo Coelho. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení cílevědomosti, každodenní vytrvalosti a vnitřního odhodlání jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Do nabídky přibývá motivační citát: "Splnit svůj Osobní příběh je jedinou povinností člověka."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme zařadili nový motivační obraz s citátem: "Splnit svůj Osobní příběh je jedinou povinností člověka." Citát pochází z knihy Alchymista od známého brazilského spisovatele, jímž je Paolo Coelho.

Tento motivační citát krásně vystihuje to jediné, co v životě musíme všichni dělat a to je žít svůj vlastní život. Žít ho naplno a plnit si své osobní sny. V Coelhově knize Alchymista je Osobní příběh cosi jako životní cesta, která je předurčená každému člověku na této planetě. Každý člověk svou cestu zná a obvykle jsme si jí vědomí již od mala.

Pak ale v průběhu života lidé často ztrácí důvěru v sebe samé a možnost uskutečňovat svůj Osobní příběh. Proto je potřeba si stále připomínat, že Vaším nejdůležitějším úkolem je právě žít svůj život podle snů, které v sobě každý z nás chováme.

Všichni víme, co bychom chtěli a čeho bychom měli a chtěli dosáhnout. Je jen potřeba si za tím jít. A právě proto si můžete objednat motivační obraz s citátem, který budete mít každý den před očima a bude Vám bude každý den připomínat, že máte jen jediný úkol a to splnit svůj Osobní příběh.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení cílevědomosti, každodenní vytrvalosti a vnitřního odhodlání jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Rozšiřujeme nabídku o motivační obraz s citátem: "Měj vždycky na paměti, co chceš."

Rozšiřujeme nabídku eshopu Motivář.cz o nový motivační obraz s citátem: "Měj vždycky na paměti, co chceš." Motivační citát pochází z pozoruhodné knihy Alchymista od brazilského autora, jímž je Paolo Coelho.

Citát odkazuje na fakt, že každý úspěch je předurčen dvěma prvky a těmi jsou vědět, co chci a jít si za tím. Jakékoli naše úsilí tím dostává jasný cíl i směr. S těmito prvky tak naše snaha nemůže přijít nazmar, pokud navíc pokračujeme systematicky krok za krokem, tak se pomalu, ale jistě blížíme ke svému cíli. 

Mít vůbec nějaký cíl a mít tento svůj cíl stále na zřeteli je tak první podmínkou k tomu, abychom si za ním mohli jít. Bez cíle by jakékoli naše snažení vyšlo naprázdno. Pokud máme cíl, můžeme za ním jít a směřovat své úsilí a jednotlivé dílčí kroky k naplnění tohoto cíle. Dát svému snažení směr je tak druhou podmínkou dosažení úspěchu. Všichni úspěšní lidé znají toto pravidlo, protože je k jejich úspěchům dovedlo. 

Zkrátka mít cíl a jít si za ním je základním předpokladem úspěchu. Takže: "Měj vždycky na paměti, co chceš." Jen tak toho můžeš dosáhnout.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení cílevědomosti, každodenní vytrvalosti a vnitřního odhodlání jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Nový motivační citát - obraz v nabídce Motiváře: "Největší tma je vždy před úsvitem."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili motivační citát: "Největší tma je vždy před úsvitem." Nyní si tak můžete pořídit motivační obraz s citátem, který Vám bude v náročných dobách připomínat, že i to nejtěžší období jednou pomine a současně, čím náročnějším obdobím si procházíte, tím víc se blížíte k úsvitu, za kterým čeká pozitivní změna.

Tma nebo noc v tomto případě symbolizuje náročné období, kterým si procházíme. Úsvit symbolizuje konec náročného období, při kterém probíhají změny, jež nám umožní vypořádat se s náročným období, vlije nám do žil novou energii, přichází světlo a podpora pro zvládnutí čehokoli, co nás tíží. Je pro to ale nutné udělat jedno - vydržet až do konce a to bez ohledu na to, jak temná je tma, kterou právě procházíme. Již totiž víme, že čím víc se blíží konec náročného období, tím víc přituhuje. 

Tento motivační citát v obraze nám bezesporu dodává dostatek motivace nutné pro zvládnutí našich náročných období. Jeho síla tkví v uvědomnění si své situace, která se v určitém bodě překlopí v náš prospěch. Víme totiž, že "štěstí přeje odvážným" (v obraze zde), i že "vytrvalost přináší štěstí" (v obraze zde)

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení každodenní vytrvalosti a vnitřního odhodlání jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace dříve zmíněných barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

 

 

Nahoru
22 položek celkem
Zpět do obchodu