Motivační obrazy s citáty v novém formátu 4:3 s barevnými variantami

Na e-shopu Motivář.cz rozšiřujeme nabídku designových motivační obrazů s citáty o nové formáty. Nově tak v nabídce naleznete kromě doposud standardního formátu 1:1 také formát 4:3 a v dohledné době bude v některých případech možné využít i formát 3:2. Pro využití formátu je důležité zejména obsah a možnost napasovat jej do daného formátu obrazu. Jako vždy je i v tomto případě samozřejmostí možnost volby barevné varianty a to červená, modrá, žlutá, černá a kombinace barev tak jak můžete vidět na náhledových motivačních obrazech níže.

V současnosti je tak v nabídce první motivační obraz s citátem "Neúspěch znamená vrchol, na kterém má člověk právo si vyčistit mysl od strachu a začít znovu, jinak." Na uvedeném příkladě si můžete prohlédnout všechny dostupné barevné varianty. Zájemci, kterým učaroval motivační obraz v novém formátu 4:3 se tak mohou začít hlásit i se zájmem u všech ostatních obrazů. 

Svůj motivační obraz s citátem si tak od nynějška mohou vybírat z velikostí:

a) ve formát 1:1

30x30 cm
40x40 cm
50x50 cm
60x60 cm
70x70 cm
80x80 cm
90x90 cm
100x100 cm

b) ve formátu 4:3

40x30 cm
80x60 cm
100x75 cm
120x90 cm

Jiné velikosti a formáty jsou nadále v úvahách a ve stádiu prvních pokusů o nasazení do ostrého provozu. Od nynějška pak budeme postupně pracovat na tom, abychom nově zařazený formát 4:3 nasadili na co nejširší nabídce ostatních motivačních citátů a nejlépe u všech. Do budoucna pak plánujeme rozšiřovat nabídku motivačních obrazů s citátem do všech dostupných formátů. 

Pokud byste měli zájem o další rozměr nebo barvu mimo standardní nabídku, dejte nám o tom vědět. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch. Děkujeme za důvěru.

S úctou 

Tým projektu Motivář

 

 

 

Zpět do obchodu