Rozšiřujeme nabídku o motivační citát: "Kde vůli neschází, cesta se nachází."

Do nabídky e-shopu Motivar.cz jsme nově zařadili motivační obraz s citátem: "Kde vůle neschází, cesta se nachází." Tento motivační citát pochází z knihy J. R. R. Tolkiena Pán prstenů: Návrat krále. 

Je příhodné, že citát byl v knize uveden ve chvíli, kdy se Rohanské vojsko vypravuje na pomoc Gondoru v těžké chvíli. A málem by při tom odmítlo vzít s sebou klíčové postavy, které zvrátí děj celého příběhu k lepšímu. Hlavní postavy tak musí využít své příležitosti, nevěšet hlavu a svou neochvějnou vůlí hledat cestu za svým osudem. 

Tento motivační citát je proto určen všem, kteří se potřebují i přes nepřízeň svého okolí a podmínek, ve kterých se nacházejí postavit na pevně za svou vůli a ve všech situacích za ní jít. Pevná vůle je totiž právě to, co mnohdy člověku otevírá dveře netušených možností. Je proto zřejmé, že kde vůle neschází, cesta se nachází je citát platný v mnoha situacích pro každého člověka. Kdo si svou nezdolnou vůli otevře dveře dál, ten najde nové cesty netušených možností. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat.  

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či klasický formát A3.

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu