Návštěvnost prudce roste - Motivační obrazy mají smysl

Vážení návštěvníci,

rádi bychom Vám tímto poděkovali za přízeň, kterou projevujete našemu e-shopu Motivář.cz, který Vám dodává motivační obrazy. I díky Vám stále roste návštěvnost našeho obchodu a to jak z organického vyhledávání, tak celková čísla. 

V posledních měsících překonává organická návštěvnost jeden průběžný milník za druhým. Pravidelně nám tak cinkají zprávy z měřících nástrojů, že bylo dosaženo nového cíle. Nyní, před koncem roku 2023 jsme se dostali na 120 návštěvníků, kteří k nám přišli pouze přes vyhledávač Google za posledních 28 dní a přidali se tak k celkově k bezmála dvěma stovkám návštěvníků, kteří se každý měsíc zajímají o osobní rozvoj a motivační obrazy, které je mohou pomoci posunout dál. Už totiž dobře víme, že "vytrvalost přináší štěstí" (zde).

Je vidět, že zejména v tomto období je potřeba co nejvíce podpory, síly a motivace, kterou našim zákazníkům v tomto náročném období poskytují také naše motivační obrazy. Považujeme za důležité, si neustále připomínat některá důležitá životní moudra, například právě formou motivačního obrazu s citátem, protože mnohé z těchto citátů mají univerzální platnost. Pomáhají nám tak si uvědomit, že situace, které nyní sami řešíme, už řešili i lidé před námi a budou je řešit i lidé po nás. Motivační obrazy nás tak svým způsobem sdružují a sjednocují se zkušeností dalších lidí. 

Nás samozřejmě těší, že zájem pořídit si motivační obraz s citátem stále roste a jsme rádi za každého z Vás, komu svou prací můžeme udělat radost a pomoci překonat náročné životní situace nebo se posunout vpřed a vytrvat při cestě za svým cílem. 

Víme také, že celý život je jeden velký a dlouhodobý posun vpřed, takže je dobré vědět, že po překonání jedné životní lekce jsme připraveni na další. Máme se tak vždy na co těšit. Motivační obrazy jsou Vám k dispozici.

Děkujeme.

S úctou tým projektu Motivář.

Zpět do obchodu