Rozšiřujeme nabídku o motivační obraz: "Ten, kdo vítězí, se nikdy nevzdává."

Rozšiřujeme nabídku e-shopu o nový motivační obraz s citátem: "Ten, kdo vítězí, se nikdy nevzdává." Tento motivační citát pochází z knihy Myšlením k bohatství, jehož autorem je americký mentor úspěchu Napoleon Hill. 

Motivační citát odkazuje na fakt, že chcete-li vítězit, lze toho dosáhnout jedině tehdy, když se nikdy nevzdáte a pro vítězství si dojdete. Jeho kouzlo je však v tom, že odkazuje na probíhající děj. Vítězení, je neustále probíhající děj. V životě totiž platí, že ač jeden dobrý boj vyhrajete, můžete se brzy těšit na další. Bylo by tak chybou usnout na vavřínech z jednoho vítězství a domnívat se, že Vám sláva vydrží na zbytek života. Proto je tak důležité chápat vítězení jako neustále probíhající proces, který je potřeba posouvat dál. 

A jedině tehdy, pokud se naučíte v životě nikdy nevzdávat, začnete vítězit, protože Vás žádná situace ani "protivníci" nepřemůžou. Je to pochopení vnitřní síly člověka a její využití k dosahování životních cílů. 

Ať Vás tedy potká v životě jakákoli nesnáz nebo těžkost, je dobré mít jako připomínku motivační obraz na zeď, který nese motivační citát: "Ten, kdo vítězí, se nikdy nevzdává." Je tu od toho, aby Vám byl dennodenně na očích a připomínal tuto jednoduchou pravdu. Chcete-li vítězit, nesmíte se nikdy vzdát. Za žádných okolností a vytrvat v dobrém boji ať se děje co se děje. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, dosahovat vítězení v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat.  

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či ve formátu A3.

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Zpět do obchodu