Letní aktualizace přináší motivační obrazy v nových variantách

I během léta a podzimu letošního roku 2023 máme na Motivář.cz co dělat.

Úvodní motivační obrazy s citátem, se kterými jsme před rokem tento e-shop spouštěli, je nutné rozšířit o nové varianty, které jsme již dříve představili u prvních nových motivačních obrazů. Všechny starší motivační obrazy s citátem je tak třeba rozšířit ze stávajícího formátu 1:1 také na formáty 4:3 a A3 tak, aby všechny obrazy s motivačním citátem byly k dostání ve všech doposud dostupných variantách. Všechny nově zařazené motivační citáty v obrazech pak už standardně zveřejňujeme ve všech formátech. 

Motivační obrazy s citátem převedené do všech formátů

Aktuálně jsme doplnili o všechny dostupné formáty motivační obraz s citátem:

1) "V každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle." (zde)

2) "Vytrvalost přináší štěstí." (zde)

3) "Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit." (zde)

4) "Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče." (zde)

a další budou brzy následovat.

Cílem jsou všechny motivační obrazy v nových formátech

Naším cílem je rozšířit o dostupné formáty všechny nabízené motivační obrazy s citátem. Je možné, že nám to bude chvíli trvat, takže během této doby zpomalíme rozšiřování nabídky o další motivační citáty. Zásoba kvalitních motivačních citátů ke zpracování na motivační obrazy do e-shopu se nám však postupně hromadí a tak se pokusíme se s tímto přechodem příliš nezdržovat. Už ale víme, že "Vytrvalost přináší štěstí", takže si jsme jistí, že se nám tento cíl podaří uskutečnit. 

Během teplých letních měsíců tak průběžně pracujeme na obsahu e-shopu a také vymýšlíme co, jak a kde by šlo ještě zlepšit. Dovolenkové dny jsou jak stvořené k novým nápadům a několik pozoruhodných poznámek k dalšímu zlepšování již máme poznamenané. 

Podle časových možností se pak pokusíme tato zlepšení realizovat. 

Přehlednost galerií pro motivační obrazy

Všimli jsme si například, že základní nabídka na hlavní stránce, která zobrazuje naše motivační obrazy, se zastavila na počtu 20 položek. Proto chceme přenastavit hlavní galerii a zlepšit přehlednost menu tak, aby bylo možné co nejsnadněji prohlížet všechny motivační obrazy v nabídce a snáze si tak vybrat ten nejhodnější z celé nabídky. 

Je to sice krok dva, ale už nyní se těšíme, že pro Vás budou naše motivační obrazy ještě přehlednější. Ještěže už víme, že "Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit."

Děkujeme za důvěru.

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu