Nově motivační obraz s citátem: "Aby člověk přilákal štěstí, musí využít každou vhodnou příležitost."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili motivační obraz s citátem: "Aby člověk přilákal štěstí, musí využít každou vhodnou příležitost." Tento motivační citát jasně vystihuje jednu z významných cest k úspěchu a bohatství. A sice, že každý člověk chce-li dosáhnout úspěchu a bohatství musí neustále zkoušet nové a nové cesty. Potenciál příležitosti, která nás dovedla ta, kde jsme nyní se jednou za čas vyčerpá. Jinými slovy to znamená, že štěstí nikomu nepřeje neustále a věčně. 

Je proto potřeba stále hledat cesty, které vedou ke štěstí, úspěchu a bohatství. Tímto hledáním aktualizujeme nejen sami sebe, ale i směr svého snažení a konečném důsledku najdeme cestu ke dveřím, za kterými nám bude úspěch, štěstí a bohatství přát i nadále.

Při snaze přilákat štěstí platí jednoduchá pravidla, člověk se v první řadě nesmí nechat odradit neúspěchem. Každý neúspěch je jen schodem na naší cestě k úspěchu. Musí vytrvat ve zvoleném úkole a jít stále dál přes všechny překážky. Musí mít cíl a odhodlání jej dosáhnout. A ať se děje co se děje, musí stále dokola zkoušet nově a nové způsoby cesty k cíli, až do chvíle, kdy tuto cestu najde. 

Motivační citát pochází z knihy Nejbohatší muž v Babylóně, jejímž autorem je George S. Clason. Kniha shrnuje moudrost ohledně financí, bohatství a svobody, která platila stejně tak dobře před tisíciletími ve starém Babylóně, jako platí i dnes. Pravidla peněz, bohatství a úspěchu shrnuté v knize jednoduchými a snadno pochopitelnými příběhy platí stále stejně. A právě pochopení základních zákonitostí a pravidel peněz je cesta, která otevírá cestu k bohatství a štěstí. Stačí je pochopit a uchopit a. 

Motivační obraz s citátem tak člověku může být neustálou připomínkou, aby věděl co má dělat. K dispozici mají zájemci pět barevných variant motivačního obrazu a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či klasický formát A3.

 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat ať právě procházíme čímkoli.  

Motivační obrazy dodáváme v provedení:

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu