Příběh Motiváře

Jak to celé začalo?

Projekt Motivář.cz vznikl jako přirozené rozšíření dlouhodobé publikační činnosti na blogu www.jindrichsmitka.cz. Navazuje tak na dlouhodobý zájem ve vyhledávání, schraňování, zaznamenávání a používání motivačních citátů pro vlastní účely.

Nejprve jsem si motivační citáty doma zapisoval na lístečky a organizoval různě po pracovním stole. Potom přibyla popisovací tabulka na lednici a když už se nejrůznější motivační citáty na lístečkách nevešly přimagnetované na lednici a došlo i místo na tabuli, tak se objevila další potřeba mít důležité, prověřené a funkční motivační citáty stále na očích i jinak.

Až jednou jsme si jako bytové dekorace pořizovali obraz na plátně z široké nabídky nejrůznějších generických fotografií a obrazů. Přitom mi došlo, že v nabídkách tisku obrazů naprosto chybí stylové a pravdivé motivační citáty, které by člověka skutečně povzbudily k aktivitě.

Spojení životních zkušeností, zájmů a inspirace 

Od té doby se mi začaly souvislosti spojovat dohromady. Od bakalářské a diplomové práce, ve kterých hrála motivace důležitou roli, přes zkušenosti z cestování po světě či širokou paletu pracovních a podnikatelských zkušeností po významnou pěší životní pouť o délce 3 000 kilometrů z Čech do španělského Santiaga de Compostela (zde) a následnou publikační a přednáškovou činnost.

To vše se nyní spojilo do projektu Motivář.cz, který přináší designové motivační obrazy s citáty obsahující nadčasovou moudrost světa, životní lekce a vnitřní sílu. Umožňují tak sdílet odžité a univerzálně funkční motivační citáty, které člověku dodají skutečný impulz a chuť jít dál i přes náročné překážky. 

Kolikrát totiž stačí málo, aby se z dobré myšlenky stal dobrý čin, který člověka posune na jeho cestě životem vpřed. A tento Impulz se snaží Motivář.cz skrze motivační obrazy poskytnout. Ať už formou impulzu k prvnímu kroku, překonání těžkostí na životní cestě, nasměrováním myšlení na pozitivní výsledek či připomenutím již dosažených milníků, pro které stojí za to pokračovat.

Za svým snem

Cílem projektu je proto přinášet komunitě podnikavců, freelancerů, cestovatelů a všech svobodných duší a lidí se zájmem o rozvoj sebe sama potřebnou vnitřní motivaci a důležité impulzy ve správný čas.

Účelem motivačních obrazů s citáty je pak pomoci jednotlivcům, skupinám, podnikatelům, freelancerům i všem dalším zájemcům pokročit při cestě za splněním svých cílů, splněním Osobních snů a nalezením Osobního příběhu.

S úctou

Ing. Jindřich Smítka

Zpět do obchodu