Nový motivační obraz s citátem: "Nebesa pomáhají těm, kteří si dovedou pomoci sami."

Na webu Motivář.cz jsme nově zařadili do nabídky další motivační obraz s citátem. Motivační citát "Nebesa pomáhají těm, kteří si dovedou moci sami", z pera řeckého bajkaře Ezopa má své kouzlo u po staletích.

Ezop odkazoval na příhodu sedláka, který jel po rozmáčené cestě a jeho pomoz zapadl v blátě. Bez meškání padl na zem a prosil nebesa o pomoc. Ta mu odpověděla, že se musí nejdříve sám snažit a pokusit se vyprostit vůz z bláta. Když tak učinil, jakoby zázrakem se jeho vůz pohnul a z bláta vyjel. Sedlák tak mohl vesele pokračovat dál poučen o silnou životní lekci. A sice, že když něco chceme, musíme se o to nejprve sami zasadit. 

Jeho poučení nás i po takto dlouhé době stále utvrzuje v tom, že v životě se nic neděje samo od sebe. Chcete-li něčeho dosáhnout, je vždycky potřeba o to nejprve usilovat, snažit se a něco pro svůj cíl vykonat. Nebesa tu nejsou od toho, by dělaly věci za nás, ale od toho, aby nám pomáhaly naše sny a touhy uskutečnit a v pravou chvíli zasáhly a usnadnily nám cestu. 

K tomu je ale potřeba naše vlastní snaha, aktivita a vytrvalost, kterou je potřeba začít a pokračovat i přes nejrůznější nepřízeň osudu.  Proto je vhodné mít tento motivační citát neustále na očích jako motivační obraz, aby nám toto poučení připomínal.

 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A motivační obraz nám touto cestou pomáhá si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat ať právě procházíme čímkoli.  Naše výrobky standardně dodáváme v pěti barevných variantách.

Motivační obrazy pak dodáváme v provedení:

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu