Přidáváme motivační obraz s citátem: "Vyhrávat znamená nemít strach z porážky."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili motivační obraz s citátem: "Vyhrávat znamená nemít strach z porážky." Tento motivační citát se uplatní všude tam, kde je potřeba motivace pro pokračování v započaté cestě nebo k zahájení samotné cesty k úspěchu. 

Poselstvím, které nese tento motivační citát je prostý fakt, že cesta k úspěchu je dlážděná mnoha neúspěchy, pády a opakovanými začátky. Každý na své cestě k úspěchu potkává řadu neúspěchů, pádů, šťouchanců či jiných překážek. V takovém případě je však třeba si uvědomit, že úspěch je pouze tečka na samém konci celé série neúspěšných pokusů. 

Úspěch nepřichází sám od sebe, je potřeba si ho zasloužit. Ať už tím, že člověk vytrvá v cestě za cílem nebo, že překonává jednu překážku za druhou či prostě vstane pokaždé, když je sražen na zem a jde dál vytčeným směrem k úspěchu. 

Vyhrávat znamená být připraven na porážky a pády a přijmout je jako nezbytnou součást cesty k úspěchu. Po každém neúspěchu či porážce je však třeba vstát a pokračovat dál. Úspěch je před námi, jen mu musíme svou pevnou vůlí dokázat, že jsme na něj připraveni a jsme ochotní si pro něj dojít ať se děje co se děje. 

Tento motivační citát pochází z knihy Bohatý táta, chudý táta, jejímž autorem je Robert Kiyosaki. V knize přitom cituje úspěšného hráče amerického fotbalu Frana Tarkentona.

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či klasický formát A3.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat ať právě procházíme čímkoli.  

Motivační obrazy dodáváme v provedení:

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Zpět do obchodu