Nový motivační obraz s citátem: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek"

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili nový motivační obraz s citátem: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek". Tento lidový motivační citát vychází z lidové znalosti. Naši předci již před dávnými věky věděli, že otálení se nevyplácí. Jakmile má totiž člověk nápad nebo ví, že je čas udělat něco důležitého, nesmí čekat. Vhodný čas na realizaci takových činností je právě teď hned. 

Příležitosti přicházejí a odcházejí. Proto je potřeba jich využít na maximum, když se objeví. Zítra už nemusejí být k dispozici. Příležitost může zmizet. Je proto důležité udělat co nejvíc z toho co, člověk může co nejdříve. Nejenom, že tím zabrání, aby příležitosti uplynuly bez povšimnutí, ale také zajistí, že každý krok, který učiní vpřed mu pomůže zvládnout toho víc v kratším čase. Každá překážka, kterou překoná mu tak pomůže být blíž cíli a být a kousek dál tam, kde potřebuje být. 

Je to jednoduché, každá velká cesta se skládá z malých kroků. Čím více malých kroků uděláte, tím víc se přiblížíte ke svému cíli. Rozhodující veličinou je přitom právě čas. Čím rychleji se vám podaří odbavovat jednotlivé kroky, tím blíž cíli bude v kratším čase. Tento motivační citát ze sbírky lidové moudrosti se uplatní všude tam, kde potřebujete připomenout, že každý další krok kupředu se počítá. V každé kanceláři, v každém provozu, kde každý krok vpřed znamená o trochu větší úspěch.

Proto je tak důležité mít neustále na paměti to, co nás učí tento motivační citát, tedy "Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek". Otálení k výsledku nevede. Postupné kroky ano. Takže mějte stále na paměti, že každý sebedrobnější krok k cíli se počítá. Je totiž nedílnou součástí finálního výsledku. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si jít za svým, pevnou a nezdolnou vůlí pokračovat vpřed v životním dobrém boji a nikdy se nevzdávat ať právě procházíme čímkoli.  Naše výrobky standardně dodáváme v pěti barevných variantách.

Motivační obrazy pak dodáváme v provedení:

1) Tisk na plátno: Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru.
2) Tisk na plakátový papír: Laserový tisk na matný křídový plakátový papír 170 g/m2. 

Doba dodání obrazu je v obou variantách cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Zpět do obchodu