Nový motivační obraz s citátem: "Bohatství se rodí z myšlenky."

Rozšiřujeme nabídku o nový motivační obraz s citátem: "Bohatství se rodí z myšlenky." Tento motivační citát odkazuje na fakt, že každý splněný sen, úspěch a bohatství vychází z myšlenky. Myšlení je proto nejdůležitějším nástrojem, který potřebujeme nasměrovat správným směrem, abychom činili správné kroky k cílům, které nás dovedou k bohatství. 

Pokud pak veškeré bohatství pochází z našeho myšlení, je jen třeba nasměrovat správně svou mysl. A právě toto uvědomění nám pomáhá udržovat tento motivační citát v obraze na zeď. Pokud si budeme stále vědomi faktu, že naše myšlení určuje i úroveň našeho bohatství, stačí při jakékoli potřebě dosáhnout většího bohatství nebo dalšího úspěchu zaměřit svou mysl na víc, podnikat patřičné kroky a dosáhnout většího bohatství. 

Cesta k úspěchu a bohatství začíná správným myšlením. Změňte zaměření své mysli tak, aby se soustředila na bohatství a hledání cest k k němu a dosáhněte bohatství, o kterém sníte. To je vzkaz tohoto motivačního obrazu s citátem. Jeho autorem je Napoleon Hill, mentor úspěchu, jež pozitivně ovlivnil smýšlení ve vztahu k úspěchu již u celých generací. Citát pochází z knihy Myšlením k bohatství. 

 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba si ho nejprve vytvořit vlastním myšlením a jednat v jeho směru, abychom se k němu každým dnem přiblížili.  

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či v připravovaných formátech A3 a A4.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu