Rozšiřujeme nabídku o motivační obraz s citátem: "Měj vždycky na paměti, co chceš."

Rozšiřujeme nabídku eshopu Motivář.cz o nový motivační obraz s citátem: "Měj vždycky na paměti, co chceš." Motivační citát pochází z pozoruhodné knihy Alchymista od brazilského autora, jímž je Paolo Coelho.

Citát odkazuje na fakt, že každý úspěch je předurčen dvěma prvky a těmi jsou vědět, co chci a jít si za tím. Jakékoli naše úsilí tím dostává jasný cíl i směr. S těmito prvky tak naše snaha nemůže přijít nazmar, pokud navíc pokračujeme systematicky krok za krokem, tak se pomalu, ale jistě blížíme ke svému cíli. 

Mít vůbec nějaký cíl a mít tento svůj cíl stále na zřeteli je tak první podmínkou k tomu, abychom si za ním mohli jít. Bez cíle by jakékoli naše snažení vyšlo naprázdno. Pokud máme cíl, můžeme za ním jít a směřovat své úsilí a jednotlivé dílčí kroky k naplnění tohoto cíle. Dát svému snažení směr je tak druhou podmínkou dosažení úspěchu. Všichni úspěšní lidé znají toto pravidlo, protože je k jejich úspěchům dovedlo. 

Zkrátka mít cíl a jít si za ním je základním předpokladem úspěchu. Takže: "Měj vždycky na paměti, co chceš." Jen tak toho můžeš dosáhnout.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení cílevědomosti, každodenní vytrvalosti a vnitřního odhodlání jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Zpět do obchodu