Nový motivační citát - obraz v nabídce Motiváře: "Největší tma je vždy před úsvitem."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili motivační citát: "Největší tma je vždy před úsvitem." Nyní si tak můžete pořídit motivační obraz s citátem, který Vám bude v náročných dobách připomínat, že i to nejtěžší období jednou pomine a současně, čím náročnějším obdobím si procházíte, tím víc se blížíte k úsvitu, za kterým čeká pozitivní změna.

Tma nebo noc v tomto případě symbolizuje náročné období, kterým si procházíme. Úsvit symbolizuje konec náročného období, při kterém probíhají změny, jež nám umožní vypořádat se s náročným období, vlije nám do žil novou energii, přichází světlo a podpora pro zvládnutí čehokoli, co nás tíží. Je pro to ale nutné udělat jedno - vydržet až do konce a to bez ohledu na to, jak temná je tma, kterou právě procházíme. Již totiž víme, že čím víc se blíží konec náročného období, tím víc přituhuje. 

Tento motivační citát v obraze nám bezesporu dodává dostatek motivace nutné pro zvládnutí našich náročných období. Jeho síla tkví v uvědomnění si své situace, která se v určitém bodě překlopí v náš prospěch. Víme totiž, že "štěstí přeje odvážným" (v obraze zde), i že "vytrvalost přináší štěstí" (v obraze zde)

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení každodenní vytrvalosti a vnitřního odhodlání jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace dříve zmíněných barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

 

 

Zpět do obchodu