Do nabídky přibývá motivační citát: "Splnit svůj Osobní příběh je jedinou povinností člověka."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme zařadili nový motivační obraz s citátem: "Splnit svůj Osobní příběh je jedinou povinností člověka." Citát pochází z knihy Alchymista od známého brazilského spisovatele, jímž je Paolo Coelho.

Tento motivační citát krásně vystihuje to jediné, co v životě musíme všichni dělat a to je žít svůj vlastní život. Žít ho naplno a plnit si své osobní sny. V Coelhově knize Alchymista je Osobní příběh cosi jako životní cesta, která je předurčená každému člověku na této planetě. Každý člověk svou cestu zná a obvykle jsme si jí vědomí již od mala.

Pak ale v průběhu života lidé často ztrácí důvěru v sebe samé a možnost uskutečňovat svůj Osobní příběh. Proto je potřeba si stále připomínat, že Vaším nejdůležitějším úkolem je právě žít svůj život podle snů, které v sobě každý z nás chováme.

Všichni víme, co bychom chtěli a čeho bychom měli a chtěli dosáhnout. Je jen potřeba si za tím jít. A právě proto si můžete objednat motivační obraz s citátem, který budete mít každý den před očima a bude Vám bude každý den připomínat, že máte jen jediný úkol a to splnit svůj Osobní příběh.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení cílevědomosti, každodenní vytrvalosti a vnitřního odhodlání jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu