Rozšiřujeme nabídku o motivační citát: "Jediná trvalá věc na světě je změna."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme nově zařadili motivační obraz s citátem: "Jediná trvalá věc na světě je změna." Tento nadčasový motivační citát pochází z knihy Jak přelstít ďábla s podtitulem Tajemství svobody a úspěchu, jehož autorem je celosvětový mentor úspěchu Napoleon Hill.

Citát odhaluje jedinou věc, na kterou se jako lidé můžeme v životě spolehnout, a tou je změna. Všechno kolem nás i v nás totiž podléhá změnám a je to tak správně. Celý svět se tak správně vyvíjí a průběžně zlepšuje. Změny nás nutí se vyvíjet, čímž podporují růst našich bytostí, společenství i celku. 

Proto nás tento citát nabádá ať se příliš nespoléháme na věci kolem sebe ani na přesvědčení, která jsme si mnohdy vybudovali na základě okolností, které se mohou změnit. Můžeme si však být jistí tím, že "Jediná trvalá věc na světě je změna." Neměli bychom se proto změnám bránit ani se jim vyhýbat. Jsou ve své podstatě správné a umožňují nám jít dál, i když mnohdy nevidíme kam přesně.

Tato nejistota je často tím největším problémem, který můžeme se změnami mít. To ale nemění nic na tom, že změny přicházejí ať chceme či nikoli. A je vždy lepší se pokusit připravit na další možné scénáře, které se postupně rýsují kolem nás, než čekat až nás změna dožene a přinutí učinit změny. Protože už víme, že "Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče."

Je proto vhodnější jít změnám naproti, počítat s nimi, učit se včas a rychle na změny reagovat. A pokud to lze pak "Je lepší být připraven, než zaskočen." 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. Cílem obrazu je neustálá připomínka potřeby zvýšit přizpůsobivost nás samotných a schopnosti adaptovat se na měnící se podmínky, kterým je nutné vyjít vstříc při cestě za našimi sny, ať už je cesta nebo její podmínky jakkoli náročné. Změny jsou a budou, my se však musíme naučit se jim přizpůsobovat, těšit se na ně a kde to lze, tak se na ně i připravovat.

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu