Motivační obraz s citátem: "Nedívej se příliš daleko dopředu, ale jdi dál s klidným srdcem."

Nabídku e-shopu Motivar.cz rozšiřujeme o jedinečný motivační obraz s citátem: "Nedívej se příliš daleko dopředu, ale jdi dál s klidným srdcem." Tento motivační citát pochází z knihy Pán prstenů: Společenstvo prstenu, jejímž autorem je J. R. R. Tolkien. Citát je v knize použit po zformování společenstva prstenu a elfí král Elrond těmito slovy provází výpravu odcházející na dalekou pouť a do velkého nebezpečí. 

Tato slova přesně vystihují, co je třeba dělat v náročných situacích, kdy člověk plní svůj úkol, ale nemůže si být jistý tím co stojí před ním a co přijde. Je třeba jít dál s klidným srdcem a nedívat se přitom moc daleko dopředu. Každý člověk na své cestě podvědomě zná svůj cíl a chtě nechtě na něj stále upírá svou mysl. Přesto v náročných obdobích nepomůže zahleděnost na cíl, protože cesta k cíli je ještě dlouhá. Proto je třeba dělat malé kroky a překonávat jednu překážku za druhou. Vydržet a vytrvat ať už jsou podmínky kolem nás jakékoli. Proto se nedívejme příliš daleko dopředu, ale pokračujme s klidným srdcem dál. Ostatně už také víme, že "Vytrvalost přináší štěstí."

A pro všechny, kteří právě takovým obdobím procházejí jsme motivační citát: "Nedívej se příliš daleko dopředu, ale jdi dál s klidným srdcem" umístili do obrazu, abyste ho mohli mít neustále na očích a připomínal Vám, že ať se děje co se děje, je potřeba pokračovat malými kroky vpřed a nepřemýšlet příliš daleko nad tím, jak překonat jiné úseky své osobní cesty, než ten, který je právě před námi.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení vytrvalosti jedince při cestě za svým cílem, ať už je cesta nebo její podmínky jakkoli náročné. V takové chvíli je kromě vytrvalosti potřeba nekoukat příliš dopředu a prostě vyhodnocovat situaci a podle možností pokračovat vpřed. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

 

Zpět do obchodu