Přidáváme "Štěstí přeje odvážným" jako nový motivační citát v obraze

Nabídku e-shopu motivář.cz jsme doplnili o nový motivační citát "štěstí přeje odvážným."   První známou zmínkou o tomto citátu nacházíme u starověkého římského filozofa Publius Vergilius Maro, který žil v době krátce před zahájením našeho letopočtu. Během času byl citát v podobě štěstí přeje odvážným i ve formě odvážnému štěstí přeje použit mnoha dalšími mysliteli a autory. Lze jej nalézt tak ve filmových dílech jako je například film Zakladatel. 

Význam citátu odkazuje zejména na fakt, že štěstí není nějaká náhodná veličina. Vzniká jako důsledek činů, ke kterým je potřeba se odvážit. Odvážní lidé tudíž mají větší pravděpodobnost a šanci na úspěch a dosažení štěstí. Štěstí je tedy přímým důsledkem snahy, odhodlání, sledování cíle a činů, které k tomuto cíli vedou. Prostřednictvím odvahy a cílevědomosti pak dosažením cíle přichází jako důsledek štěstí. Odtud tedy pochází spojení štěstí přeje odvážným. 

Tento motivační citát také volně doplňuje dříve uvedený citát "vytrvalost přináší štěstí." Tento je také dílem starověkých filozofů z Čínské knihy proměn.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěření na zeď.  Cílem obrazu je zvýšení každodenní koncentrace a vnitřní motivace jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace dříve zmíněných barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 
Zpět do obchodu