Motivační citát: "Pokračuj i když nevidíš cíl. Jsi na cestě k úspěchu."

Motivační obraz s citátem "Pokračuj i když nevidíš cíl. Jsi na cestě k úspěchu" (zde) přijde vhod obzvlášť ve chvílích, kdy ztratíte z dohledu cíl svého snažení. Můžete roky mířit za svým cílem, ale i ti největší lidé občas zapochybují, když jejich snažení dlouho nepřináší výsledky. 

V tu chvíli stále máte svůj osud ve svých rukou a mnohdy už budete jen kousek před dosažením svého cíle. A v takovou chvíli je obzvlášť důležité si stále připomínat cíl svého snažení i to, jak velký kus cesty jsme již ušli. 

Z toho důvodu jsme nyní nabídky e-shopu  doplnili nový motivační obraz s citátem uvedeným výše, který vychází z poutní tématiky. Pokračuj i když nevidíš cíl je motto poutníků, kteří míří pěšky do španělského poutního města Santiago de Compostela (zde). Přijde vhod pokaždé, když člověk ztrácí ze zřetele svůj cíl ať už pro krajinné prvky zvané mezety nebo pro podněty přehlcenou mysl.

Podpořit svou vlastní motivaci k překonávání překážek, pokračování za svým cílem a dosažením úspěchu tak nyní pomůže motivační obraz s citátem: "Pokračuj i když nevidíš cíl. Jsi na cestě k úspěchu."

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěření na zeď. Cílem obrazu je zvýšení každodenní vytrvalosti a vnitřního odhodlání jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace dříve zmíněných barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Zpět do obchodu