Motivační citát: "Nemusí pršet, stačí, když kape" jako nový motivační obraz v nabídce

Nabídkovou galerii citátů na e-shopu Motivář.cz jsme nově rozšířili o lidový motivační citát: "Nemusí pršet, stačí když kape." Citát odkazuje na formu dlouhodobého budování majetku, bohatství i jakýchkoli postupných pozitivních změn v životě člověka. 

Déšť v tomto případě symbolizuje konečný cíl, například bohatství. Doslova představuje napršení bohatství. Jelikož ale v životě na člověka na většinu z nás bohatství nespadne samo od sebe, tak kapky představují jednotlivé kroky nutné k získání takového bohatství. Celý déšť se totiž skládá z kapek. Chtělo by se říct, že bez jednotlivých kapek ani není déšť. Chce-li potom člověk, aby mu bohatství napršelo, musí zvládnout splnit jednotlivé kapky. To je v jednoduchosti význam tohoto motivačního citátu. Starat se o malé věci, ze kterých pak může přijít pořádné bohatství. 

Citát pochází ze sbírky lidové moudrosti. Dodáváme ho jako motivační obraz s citátem určený k tisku na kvalitní plátno a zavěšení na zeď. K dispozici jsou velikosti od 30x30 cm až po 100x100 cm. Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

Zpět do obchodu