Přidali jsme motivační citát: "Každý neúspěch s sebou přináší semínko stejně velkého úspěchu."

Do nabídky e-shopu Motivář.cz jsme přidali nový motivační citát, ze sbírky cesta k úspěchu. Citát: "Každý neúspěch s sebou přináší semínko stejně velkého úspěchu" (zde), nyní najdete v katalogu citátů jako motivační obraz s citátem. 

Citát odkazuje na fakt, že ať se nacházíte v jakékoli životní situaci, tak sebevětší neúspěch nese zárodek budoucího úspěchu.  A základní podmínkou přitom je se nevzdat, vytrvat a hledat. Je tak nutné toto semínko najít, zasadit a stále se o něj starat, aby mohlo vyrůst. Jedině tak lze jakýkoli neúspěch přeměnit v úspěch. Toto je tajemství úspěch všech, kteří kdy něčeho dosáhli. Vydržet a nevzdávat se při jakémkoli nezdaru či neúspěchu. Udržet si pevnou víru, protože na konci každé cesty, se skrývá velké bohatství pro ty, kteří se odváží na konec své cesty dojít. 

Citát pochází od mentora úspěchu, jímž je Napoleon Hill, který svými knihami zaměřenými na osobní úspěch inspiroval k dosažení svobody a úspěchu již celé generace lidí. Tento konkrétní motivační citát pochází z jedinečné knihy Jak přelstít ďábla s podtitulem tajemství svobody a úspěchu.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

 

 

 

Zpět do obchodu