Rozšiřujeme nabídku o motivační citát: "Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče."

Rozšiřujeme nabídku našeho e-shopu Motivář.cz, který nabízí motivační citáty a motivační obrazy. Nově přibyl v produktové galerii motivační citát: "Kdo chce, toho život vede. Kdo nechce, toho vleče." Citát odkazuje na fakt, že je snazší jít s proudem života stále dál a nestát na místě. Citát pochází ze sbírky moudrosti světa kolem nás. 

Život se stále mění a vyvíjí a stejně tak jako řeka teče stále dál, tak i život nestojí na místě. Snažit se bránit v pokroku životu je jako plavat proti proudu řeky. Je přitom objektivně snazší jít s životem dál, tak jako se nechat unášet proudem řeky. Je proto dobré si tuto skutečnost připomínat i formou obrazu na zeď.

Takový obraz dokáže člověka motivovat už jen tím, že mu každý den připomene, že stojí za to každé ráno vstát a udělat další krok k posunu vlastního života vpřed. 

Motivační citát dodáváme jako designový motivační obraz na plátně hned v pěti barevných variantách a osmi velikostech. Na výběr tak zájemci mají z barev: modrá, purpurová, žlutá, černá nebo kombinace všech předchozích barev. 

Velikosti obrazu na plátně k výběru jsou: 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 70x70 cm, 80x80 cm, 90x90 cm, 100x100 cm. 

Objednávky je možné učinit prostřednictvím e-shopu Motivar.cz

 

 

Zpět do obchodu