Motivační citát: "Úspěchu dosáhne ten, kdo v úspěch věří."

Rozšiřujeme nabídku e-shopu Motivář.cz o nový motivační obraz s citátem: "Úspěchu dosáhne ten, kdo v úspěch věří." Tento motivační citát vysvětluje jedno z hlavních pravidel úspěchu. Odkazuje na nastavení mysli úspěšných lidí, jejichž smýšlení je nasměrováno na úspěch a ať se děje co se děje, jsou za svým cílem k úspěchu. 

Nejdůležitější vlastnosti při dosahování úspěchu, je odvaha začít, vytrvalost, odhodlání a myšlení upnuté k cíli a úspěchu. Tyto vlastnosti společně dokáží překonat jakýkoli neúspěch či nepřízeň osudu. Na cestě k jakémukoli úspěchu se totiž člověk musí naučit překonat neúspěch a vyrovnat se s ním. A to dokonce stejně tak často nebo ještě častěji, něž kolik se mu podaří dosáhnout úspěchu. To ale nevadí, protože už víme, že "každý neúspěch s sebou přináší semínko stejně velkého úspěchu." Takže víra v dosažení úspěchu je korunou, která umožňuje krátkodobě a dočasné neúspěchy překonat a najít cestu k cíli a úspěch. 

Tento motivační obraz tak slouží jako připomínka denně na očích, že pro dosažení úspěchu je nejprve nutné v úspěch uvěřit. Teprve pak se úspěch uvnitř promítne i do reality vně. Motivační citát pochází z knihy Myšlením k bohatství, jejímž autorem je Napoleon Hill, mentor úspěchu, jež pozitivně ovlivnil smýšlení ve vztahu k úspěchu již u celých generací.

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. A pomáhá nám touto cestou si denně připomínat, že úspěch se nedostavuje sám od sebe, ale je potřeba v něj věřit a jednat v jeho směru, abychom se k němu každým dnem přiblížili. 

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 nebo 4:3 či v připravovaných formátech A3 a A4.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu