Motivační citát: "Jednou z nejběžnějších příčin neúspěchu je zvyk vzdávat se"

Rozšiřujeme nabídku e-shopu Motivář.cz o nový motivační obraz s citátem: "Jednou z nejběžnějších příčin neúspěchu je zvyk vzdávat se, když člověka potká dočasná porážka." Tento motivační citát pochází z knihy Myšlením k bohatství, kde se její autor Napoleon Hill zabývá základním předpoklady k dosažení úspěchu a bohatství. Jedním z nejdůležitějších předpokladů k dosažení úspěchu je schopnost překonávat neúspěch. 

Každý úspěšný člověk, který kdy žil se v životě musel potýkat s neúspěchem a překonávat překážky a neúspěchy, které byly přinejmenším tak velké, jakých úspěchů nakonec dosáhl. Schopnost vstát a jít dál za svým cílem ať se děje cokoliv je základní podmínkou k úspěchu. 

Přitom je třeba si uvědomit jak říká tento motivační citát, že porážka či neúspěch je pouze dočasný faktor. S tímto vědomím je pak daleko snazší se opět vzchopit, postavit se na nohy a pokračovat dál za vytčeným cílem. Proto je tak důležité mít tuto moudrost jako připomínku neustále na očích třeba formou motivačního obrazu s citátem. 

Čas od času se totiž každý člověk dostane do situace, kdy si prochází nějakou formou neúspěchu. Nechte si proto připomenout, že tato porážka je pouze dočasná a chcete-li uspět, je potřeba překonat zvyk vzdávat se. A místo toho se vzchopit a vykročit novou cestou ke svému cíli. 

Nově si u nás můžete vybrat hned z několika formátů a množství velikostí i barev, které oceníte pro sladění s interiérem svého bydliště. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně nebo-li obraz na dřevěném rámu či obraz na zeď. Cílem obrazu je neustálá připomínka faktu, že po každém neúspěchu je potřeba odolat zvyku vzdát se, opět vstát a novou cestou se vydat ke splnění vytčeného cíle nebo splnění osobního snu. Každý neúspěch je přitom pouze dočasný a pokud ho nepřijmeme, tak brzy pomine. 

K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev i formát velikosti 1:1 a 4:3.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je cca 5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

 

 

 

Zpět do obchodu