Nový motivační obraz s citátem: "Správný vztah přináší všech zúčastněným nějakou podobu prospěchu."

Rozšiřujeme nabídku e-shopu o nový motivační obraz s citátem: "Správný vztah přináší všem zúčastněným nějakou podobu prospěchu.

Jeho citát ve zkratce říká, že přínosné vztahy jsou ty, ze kterých si každý odnáší něco navíc. Podle známého přísloví, že dva jsou víc než jeden. Říká také, že synergií (vzájemným pozitivním působením) vzniká něco víc, než jen součet jednotlivých částí. Takový vztah totiž dokáže přinést všem i něco navíc, co součet každé jednotlivé části neobnáší. 

Aby ale vůbec mohl vztah fungovat, musí všichni jeho účastníci ze vztahu mít něco navíc. Zdaleka se v tomto pojetí nejedná pouze o finanční prospěch, který je pouze jednou z možností prospěchu z určitých vztahů. Mnohým lidem přináší vztahy dobré pocity, radost, naplnění, ocenění nebo právě i finanční odměnu či něco jiného kvůli čemu stojí lidem za to vztah udržovat a budovat. 

Možná by stálo za to zmínit, že je to tak správně. Je zřejmé, že deficitní vztahy se rozpadají a plusové nejenže drží, ale rozvíjejí se i dále. Je správné a dokonce potřebné, že lidem dobré vztahy něco navíc přinášejí.

Autorem motivačního citátu je známý mentor úspěchu Napoleon Hill. Jeho dílo ovlivnilo smýšlení celých generací ve vztahu k úspěchu a svobodě. Také pochází z knihy Jak přelstít ďábla s podtitulem Tajemství svobody a úspěchu. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení schopnosti vnímat rozdíl mezi plusovými (dávajícími) a mínusovými (beroucími) vztahy. A uvědomění, že každá naše činnost i vztahy musí mít přínos, kvůli kterému nám stojí za to v nich pokračovat. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu