Motivační citát: "V každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle."

Rozšiřujeme nabídku e-shopu Motivář o motivační obraz s citátem: "V každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle." Motivační citát odkazuje na fakt, že každý člověk má pro dosažení svých snů v každém bodě své existence k dispozici nástroje, možnosti a zdroje pro jejich uskutečnění. Ač se to může zdát nejisté, tak každý, kdo jde po své správné cestě za svými sny dostává od světa všechno potřebné k dosažení svého snu. 

Nové cesty a potřebné možnosti se však člověku obvykle otevírají až když dojde na konec své stávající cesty a vyčerpá všechny své stávající možnosti. Teprve v takových chvílích přichází na řadu tzv. štěstí a tzv. náhoda, které člověka přivedou ve správnou chvíli na správné místo, aby se stalo co se má stát. Základním předpokladem dosažení úspěchu však je vůbec se na cestu vydat. 

Každý z nás a obvykle už od malička známe své životní sny. Mnohdy na ne však zapomínáme. Je proto dobré si je nejen připomínat, ale také mít neustále na zřeteli, že "v každý moment máš vše potřebné k dosažení svého cíle." A právě k tomu slouží motivační obraz s tímto citátem. Už jen tím, že jej máme stále na očích nám může neustále připomínat, že vše potřebné je pro nás stále k dispozici. Stačí málo, jít za svými sny.

Motivační citát pochází z výjimečné knihy Alchymista od brazilského autora, jímž je Paolo Coelho. 

Citát dodáváme jako designový motivační obraz s citátem, tedy jako obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu k zavěšení na zeď. Cílem obrazu je zvýšení cílevědomosti, každodenní vytrvalosti a vnitřního odhodlání jedince. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace těchto barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

Věříme, že Vám naše obrazy přinesou radost, štěstí, odhodlání, vytrvalost, motivaci a úspěch.

S úctou

Tým projektu Motivář

Zpět do obchodu