Rozšiřujeme nabídku o motivační citát: "Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit."

Do nabídky našeho e-shopu jsme nově zařadili další motivační citát z knihy Alchymista. Autor knihy Paolo Coelho citátem: "když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys mohl své přání uskutečnit" (zde) správně vystihl fakt, že když si člověk z celého srdce něco přeje, tak je to součást jeho Osobního příběhu a v souladu s Vesmírem, který je pak člověku nakloněn a poskytuje mu na jeho cestě podněty a příležitosti, které mu pomáhají toto přání vyplnit. 

Pro připomenutí tohoto faktu máte nyní možnost si objednat motivační obraz na plátně, který umožní mít toto uvědomění neustále na očích. A to ať se kolem nás děje cokoliv. 

Citát je na e-shopu k dispozici jako designový motivační obraz s citátem nebo také obraz na plátně napnutý na dřevěném rámu určený k zavěření na zeď. K dispozici mají zájemci pět barevných variant a to modrá, purpurová, žlutá, černá a kombinace dříve zmíněných barev.

Hloubka rámu 2 cm. Tisk na kvalitní plátno 370 g/m2 ze směsi bavlny a polyesteru. Doba dodání obrazu napnutého na rámu je 3-5 pracovních dnů. 

S úctou

Motivář.cz

 

Zpět do obchodu