Příběh e-shopu Motivář.cz, který dodává motivační obrazy s citáty

Na webu Motivář.cz nově přibyl také příběh Motiváře (čtěte zde). Nyní se tak můžete podívat, jaké kroky vedly postupně ke vzniku webu, který dodává designové motivační obrazy a motivační citáty s univerzální moudrostí a prověřené životem.

Spolu se psaním blogu www.jindrichsmitka.cz jsem si motivační citáty dlouhodobě vybíral, schraňoval, psal na lístečky po stole a využíval pro účely vlastní vnitřní motivace v náročných situacích. Mnoho motivačních citátů pak vychází z tématiky Svatojakubské pouti, kterou jsem absolvoval pěšky z Čech do španělského Santiaga de Compostela v délce 3 000 kilometrů (více zde).

V jednu chvíli jsme jimi už doma měli motivační citáty polepené po celé lednici a přišel ten správný čas (v obraze zde) udělat další krok.

Správný čas na další krok

Jednou jsme si totiž vybírali obraz na zeď nově vymalovaného bytu a vybírali jsme z nabídky fotobank fotografie k tisku na obraz. V tu chvíli mě napadlo, že by tímto způsobem šlo vyřešit i lístečky na lednici, mít ty důležité stále na očích a zároveň je sdílet i s ostatními.

Díky tomu můžeme nyní s odstupem času od těchto událostí společně sdílet moudrost světa, mít ji denně na očích ve formě motivačního obrazu s citátem a díky tomu udržovat a rozvíjet své vnitřní motivace. Motivační obrazy nám tak mohou být denně oporou a dodávat sílu k překonání denních i dlouhodobých překážek.

Jednoznačným cílem tohoto nového e-shopu je sdílet a poskytovat zájemcům dostatek vnitřní motivace k překonávání náročných životních situací a podporovat ve chvílích, kdy potřebujeme udělat náročný nebo první krok k vlastním snům.

Motivář.cz je tu pro všechny, kteří chtějí od života víc, mají odvahu udělat první krok a vydat se na cestu do neznáma za svými životními cíli a sny.

Pokračujte nyní na hlavní stránku a vybírejte motivační citáty, ze kterých se pak stane Váš motivační obraz na zeď.

Zpět do obchodu